Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
Jos palaria pentru Stancioiu!
Ai grija ca FC R nu e Rapid! Scapi prostii pe gura fara sa-ti dai seama ca ataci - din prostie si ura, evident - chiar echipa pe care o sustii.
Te-ai contrazis singur! In cazul de fata,jucatorul e acelasi,echipa a fost aceeasi si in 2002 si in 2003 si dupa,asa ca nu cine e patron trebuie sa conteze,echipa a fost si este aceeasi!
N-a furat nimeni nimic,stai linistit! Csa si Becali au fost bine merci mana in mana,pana nu s-au mai inteles la bani! Echipa din liga 3 exista strict din cauza faptului ca nu s-au mai inteles la bani,aceste 2 capuse! Daca se intelegeau,nu mai era nici un scandal,nici un Fc Fcsb si nici o Csa Steaua.Un scandal mizerabil care distruge un club de fotbal.Echipa este aceeasi si nu ar trebui sa sufere din cauza neintelegerilor dintre cei 2 gropari si trebuie sa aiba palmares intreg,din 47 pana in prezent,altfel nu mai ramane de stabilit prin sentinta decat anul decesului!
Stăncioule cine sunt oamenii mici și care sunt cei mari?Tu din care faci parte?
Gandire de fotbalist fara pregatire ,daca cineva i-ar lua palmaresul ca fotbalist si a continua prin alt fotbalist ar fi la fel ? CSA -STEAUA a fost a mult hulitei (cu ghilimele de rigoare) armate comuniste.NIMENI nu il impiedica pe becali sa isi creeze propriul brand fotbalistic ,ar trebui sa fie o mandrie nu sa ia branduri gata facute.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.