Alte știri din fotbal
Fostul atacant anunță apariția noului club, într-un oraș mare al României: „Se va numi FC Metropolitan. Aici s-a scris istorie”
0
Răsturnare! A decis să plece acum de la FCSB: „E jucător liber, ne-am strâns mâinile”
6
De ce lui MM Stoica nu-i convine că Louis Munteanu a apărut în tricoul FCSB-ului: „Nu e normal”
0
Mihai Stoica a alcătuit cel mai bun prim „11” din Superliga, fără jucători de la FCSB » 4 de la Dinamo și Rapid: „Sunt surprins de cât a putut să crească acest jucător”
7
Știri din fotbal internațional
Tragedie de proporții în țara vecină: jucătorul a murit la 25 de ani, chiar pe teren
0
Baba Alhassan a schimbat naționala și a avut o prestație de coșmar la Cupa Africii » Schimbat 6 minute mai târziu
0
Pep Guardiola, „cucerit” de starul lui Manchester City: „Uneori țip la el, alteori îmi vine să-l îmbrățișez”
0
Ce răsturnare în Chelsea - Aston Villa! Nu mai e de glumă: Unai Emery joacă la titlu!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
11
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Mușchii nu mai impresionează. Ce tip de corp masculin este preferat de femei
Adevărul
Răzvan Raț, interviu în vila de secol XVI de la Genova: „Nu mă mai ...
GSP SPECIAL
Un român a furat direct din fabrica Ducati piese de la motocicletele ...
Libertatea
Desigur continuitate este sa dispari in fotbal in 1998 și să apari că Alba ca Zăpada in 2017 !!!
Bai ***, ca jucam sau nu in ghencea i irelevant in privinta subiectului care te arde pe tine adica al echipei create in 2016. Jucam sau nu jucam nu va schimba faptul ca csa regal e o echipa noua infiintata fara fani si nerecunoscuta de lpf, frf si uefa. Clar?:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Apropo, nu ti-am vazut parerea despre partea a 2-a a comentariului meu, cea cu despagubirea primita de la ANRP, 75 de bulioane din banii publici ai mei si-ai tai. Adica bugetul echipei de fotbal pe vreo 70 de ani. Cum facem? Cam cate spitale si autostrazi se faceau, vorba voastra? In schimb, s-au dus in FC Fcsb o parte buna, probabil. Iti astept cu interes raspunsul, revin pe seara.
Mă zecebist de provincie, pana și pe site-ul UEFA e fcsb NU Steaua. In ce privește CCE din ‘86, lămurește iccj definitiv începând de Joi. Speram sa dea o sentinta definitiva pana in vacanța de iarna. Și e GATA! :-)))
Tu știi ce diferente este intre administrator și proprietar ???
Repeta dupa mine puisor: fcsb-SILKEBORG 0-5 (0-10 IN DUBLA MANSA). ODATA CU "DUBLA" ASTA NUMAI POSTACII MAI POT SUSTINE CA zecesebe AR FI STEAUA. Stai jos, ai 1 ca de obicei.
Nu-l văd pe scenarist. Unde o fi? Pe șantier? Fără el participanții nu și-au proferat insulte.
MApN e ADMINISTRATORUL. Administratorul se ocupa cu ADMINISTRAREA banilor de chirie etc, e logic. In orice an incepand cu 1947, Apararea se ocupa cu... apararea tarii, nu neaparat cu fotbalul. Dar uite ca s-a ocupat si de fotbal, ca daca nu se ocupa, nu mai tineai cu Steaua... caci nu exista. Logic, nu? Oricum, e degeaba dialogul, o putem tine asa la infinit. Ideea pe care voiam s-o retii e ca Steaua nu plateste chirie in Ghencea! Nicio sectie. Si are prioritate in fata oricui, fiind beneficiarul direct al constructiei, cum scria si pe panoul cu informatii de langa santier, cand se construia. Ca vrei, ca nu vrei, asa sta treaba.
SL=Steaua Libera de logica si ratiune nu realizeaza dimensiunea absurdului, penibilului in care se scalda ca ultima galerie de cazarma sportiva sovietoida din lume, ca unici aplaudaci de sport militarizat de rit bolsevic. Ei nu pot vorbi despre normalitate europeana si democratie din pozitia de fani fanatici ai unei unitati militare infiintate de ocupantul sovietic si lichidata peste tot in UE, cu exceptia rusinoasa a Romaniei. Simpla existenta a CSA si CS Dinamo in sec.XXI si in UE este o anomalie, fara sa mai vorbim de echipe profesioniste militare, de stadion si meciuri in cazarma, de galerie de unitate militara. Nu poti trai in democratie, in economia de piata, in UE, fiind credincios devotat al unei institutii perimate, retrograde, rudimentare, asa cum este CSA=TSKA=Cazarma Sportiva a Armatei!
Dacă vrei să emiți o pretenție minima pentru Steaua de lana în 1998 plătiți datoriile de atunci...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.