Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Cum am mai spus, noi suporterii...avem 27! Nu ne intereseaza cate au JJ si Talpan!:)
Ai cedat nervos, macelare. Asa e cand realizezi ca echipa ta e doar o frauda.
Uitati-va la macel ce macel face...Cand nu are argumente, isi da arama pe fatza. Injura de mama ca toti fecesebistii cu intelect la limita.
Eu mă gândeam că, dupa obtinerea licentei frantuzesti, in 1968 statul român, in colaborare cu Renault a inceput constructia modelului Dacia. Asta înseamnă că Dacia a cumpărat și are dreptul să folosească numele Renault?!? Este Dacia deținătoarea numelui Renault? Dacă nu, de ce ar fi FCSB deținătoarea numelui Steaua dacă actele nu dovedesc asta?!? Pentru că așa vor nu știu câți susținători? Păi ce țară e asta bre, Burkina Faso?
A spus clar Becali ca daca instanta il pune sa plateasca 33 mil euro daune celor de la FCSB isi ia toti jucatorii si se duce la Voluntari:))Asta daca nu ii pun sechestru pe jucatori...dar cum e justitia in Romania si Becali a pus clubul pe numele altora si mai este si prieten cu Ciolacu al carui partid l-a sponsorizat cu 500.000 Euro o sa se amane la nesfarsit procesul cu daunele de 33 mil euro pentru CSA...d-asta nici nu poate sa se asocieze CSA Steaua cu un privat pentru ca asteapta despagubirile de la Becali daca au evaluat marca la 3,5 mil euro pe an si cine ar veni ar trebui sa investeasca minim suma asta...
Plangi in tacere, fecesebist fara minte.
Exact ... E un haos special creat ...
40% dintre romani sunt *** functional, asa ca nu e de mirare ca milioane de oameni solidarizeaza cu impostura si infractorii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Plangi, Macel, plangi. Si uneste-te cu Random pentru titlul 28.
Minunata justitie o sa ii scada pedeapsa drogangiului ca vezi doamne a facut acord de recunoastere. Aplaudati si laudati justia asta mioritica
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.