Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Nu am depus armele. Dar cartonașele fără discernământ m-au dezarmat. Nu mă refer neapărat la mine. În rest, răutăcios ca de obicei, dar câine fără colți:))
100 km...
Si la ce distanta sunteti de mare
Mai sunt fecesebisti care speră ca FC FCSB să ia titlul?
E zona turistica aici, de la 200k la 10 milioane!:)
Fredyyy, bă Freddyyyyy, unde te-ai scuns batalule!? Sa nu zici ca ești la meci ca Rădulescu ieri pe Steaua și nu poți posta, ca el a putut! La 1-0 pt Petrolul era “pe ele” apoi și-a înghițit tastatura la 2-1 pt Steaua! Sau poate ca văzând prezenta te-ai retras de pe forum după ce propuneai pariuri pe aici!? Dacă asta ai făcut, bravo! Altfel și tu și Rădulescu v-ati compromis definitiv aici, ca Roja (alt parior și ăla), Luciann (romanul de succes maxim “din Italia”, familist de la 22 de ani) și tăticul vostru Tictris (șoferul unui X8 unicat :-))) ) Va sa zică asa, suporterii ieri au fost cât se poate de civilizați, nu s-a bătut nimeni și nu se pune de suspendări ale stadionului cum aberai tu pe aici iar prezenta …. Practic și ieri și aici e cam pe acolo, in jur de 10 mii. Doar ca una e L1 alta L2. Alta un meci unde nu conta scorul (doar mmmm lu Petrolul :-))) ) nu doar pt ca trâmbițati peste tot ca Steaua nu are drept de promovare însă noi chiar nu depindeam de meciul ăla, era pus la pierderi de la început orice punct câștigat fiind bonus) voi da, pierdeți azi campionatul e … Pa! Apoi una e 14:30 sâmbăta alta 19 Duminica. Dar cel mai important: nu spuneți voi ca steliștii sunt 2% iar voi 52%!? Ok, nu mă așteptam sa umpleti Arena dar măcar cât a fost la meciul Steaua - Academia Rapid acum 4 ani! Ascunde-te băăă!!! :-)))Cum sa compari *** Sud care afișează 2 scenografii complicate cu unii care au venit cu 3 steaguri de parca nu joaca acasă! :-))Vezi batalule “unde e Steaua”?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat e o casa cu 3 camere la voi?
Chiar, tu pe unde te-ai "retras"?:)
Si birra moratti:)
O bibilicà?:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.