Alte știri din fotbal
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
5
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
0
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
2
Jucătorii lui FCSB îl laudă public pe dinamovist, înaintea Derby-ului: „E bun!”
0
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
0
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Suprarealist: a văzut „roșu” înainte de startul meciului din cauza lenjeriei intime „nepotrivite”!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
1
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Daca in tara asta nu existau atati prosti , Fcsb era o echipa fara sustinatori !!!
You will never walk alone ! Variants romaneasca
În lumea civilizată asa se merge, dar voi iubitorii lui fc 4 consoane si daca mergeți în lumea civilizată nu știți decât să cantati la acordeon.
fortza craiova scoateti titlul din cap fcsb-eilor si bagati=i in doliu1fortza craiova
Hunedoara este alaturi de Craiova! Succes!
Adevărul e universal, nea Julius. Toată lumea știe că vă numiți Fotbal Club FCSB și nu Steaua.. a fost odată povestea asta cu Gigi și Steaua.. a fost.
au plecat cu trenul? :))). profesionisti, nu gluma :))). forza Steaua!! sa batem clona din craiova!!
Păi cred ca 80% din ei sunt vânzători (sau foști vânzători) de semințe după luciu iar unul dintre ei este chiar mare analist digi.
O sa vedem iar jaf la drumul mare, FCSB va scoate cel putin un egal, cu arbitrii... Pe cinstite Stiinta i-ar spulbera pe impostori...
Celelalte trei siteuri de sport zic ca au fost aproximativ 500 de suporteri , numai voi ati numarat 100 ... Mici rautati din partea unor oameni mici :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.