Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
14
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
Oficial: Fostul internațional își începe cariera de antrenor în liga a cincea engleză: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Draga Adi, ti-am spus inca inainte de a semna pentru fcsb ca iei drumul lui Hora. Imi pare rau ca ai pierdut un an. Urmeaza Bus...
Stoichita *** pe Becali.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai oameni trezitiva !!! in romania sa dai 800 000 de mii de euro pe un jucator inseamna foarte multi bani !!! si acest jucator care a demonstrat ca e bun la Nationala de tineret ... in toate meciurile la fcsb care i sau acordat el nu a aratat nimic nici macar ambitie . imi pare rau de el dar treb sa revina cu picioarele pe pamant !
Nu e singurul sportiv roman caruia i se taie aripile de cei care ar trebui sa l sustina FRF LPF PRESEDINTII SI ANTRENORII de cluburi aduc straini fara performante ptr banii din transferuri pe care îi impart frateste
Erata: Din cauza ca este catolic nu-l agreaza Becali sau din cauza ca este catolic joaca slab? Ma si miram ce "compuneri comandate" au sa mai nascoceasca "teribilistii" de la gsp si chiar mass-media aservita "platformelor virtuale"!
Din cauza ca este catalicnu-l agreaza Becali sau din cauza ca este catolic joaca slab? Ma si miram ce "compuneri comandate" au sa mai nascoceasca "teribilistii" de la gsp si chiar mass-media aservita "platformelor virtuale"!
Ai pus punctul pe i si virgula sub T. D-aia nu joaca, fiindca este catolic. Peste tot pe unde a fost a plecat din postura de rezerva. Cam putin.
Frf a rezolvat pe dinam0, pe ușa din dos. Cât despre Steaua, să nu uite vorba lui Dabija*** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Petre nu poate intra in gratiile lui Becali. Are un defect insurmontabil: isi face cruce invers fata de ortodocsi!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.