Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
FC FCSB izgonita de peste tot. Să joace în Zambia!
De curiozitate de ce ar veni Rotariu de la o echipă din occident cu condiții de pregătire ,cu nume, cu salariul mare cu perspectiva de a juca la alt club mai mare samd, la o echipă care se mută cu cortul, fără antrenor, unde un zăbăuc se crede stăpân și are slujbași pe imaș !!
Toata lumea isi da seama ce jucator bun e daca e refuzat prin liga belgiana.Diamantul anei.Sa te intorci la 23 de ani in liga 1 reprezinta sfarsitul carierei.
bah tu esti stelist sau fcsbist ???? fac pariu ....la cat de prost esti ...nici nu stii cu cine tii :))))))))))))))))))))))))))))))))
Asta este FCSB-ul la care vine Rotariu?!?! :)))) Fotbal Club FCSB - Formed: 1947 • European Champion Clubs' Cup (1): 1986 (winner), 1989 (runner-up) • UEFA Super Cup (1): 1986 (winner) • Domestic honours: League title: 26; Romanian Cup: 22. (sursa: uefa.com)
Rotariu n-a fost dinamovist niciodata, el a ajuns la Dinamo conjunctural , de la timisoara, dar avand in vedere ca unchi-su este fost jucator la Steaua, este si normal sa se duca acolo, dar sa fie constient, ca el si-asa e firav si sensibil, daca nu face un meci bun il face becali cu ou si cu otet, oricum, sunt sigur ca se va rata la fcsb, cum au fost si altii ca marica,etc !!!
Belgienii l-au trimis deja in drum spre Steaua, dar nimeni nu stie unde e Steaua Bucuresti :))
Apoi regretă ca proștii.....și se antrenează prin parcuri !
Rotariu este o alta "perla" pe care ciobanul o va transforma in balegar...Oricum,FCSB poate sa-i transfere,la pachet,pe Ronaldo si Messi,atata timp cat ramane Becali antrenor ,nu va castiga nimic!
ce vrajeala ma ?? Ce scula e Rotariu ?? E poate o cheie franceza si nustiu eu, in ultimu an aduti aminte cum juca, singurii antrenori care l-au facut cat de cat sa joace a fost Rednic putin si Bonetti , atat , in rest a facut figuratie , mai ales in ultimu an , cand a plecat de la Dinamo, eu unu nu-l vreau la Dinamo !!! Mai e impresariat si de femeia MOP !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.