Alte știri din fotbal
Când se joacă barajele pentru Conference League și pentru promovare/retrogradare
0
Presa din Ungaria, prima reacție după ce Sepsi a obținut promovarea în Superligă
0
Florin Pîrvu, după ce Voluntari a ratat la limită promovarea directă în Superliga: „Puțin atipic, ne-a costat scump”
2
Laszlo Dioszegi, show pe teren după ce Sepsi a revenit în Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Antrenorul l-a făcut să vrea să plece de la Manchester United: „Asta era în mintea mea”
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Parcă era capra lui Becali,nu șampanie
Mai pardon, că Botoșani a jucat deja ambele meciuri cu FCSB în sezonul ăsta.
Respect! Ca bine zici.
Incredibil cat de prostovan e trollul asta
Copii spun lucruri trasnite...dar adevarate. "Van Dijk, vino la Tottenham, nu mai avem fundasi centrali de valoare." Pana si Manea a sughitat. https://x.com/SkyFootball/status/1877081939904958977
Acum daca o sa privesti cu atentie poza care insoteste articolul o sa intelegi de ce nu a reusit Popica la fcsb. Ii lipsesc minimum 29 de puncte la IQ score. Era bun la Cluj, unde chiar si planeta se misca in reluare.
Iti dai seama ce s-au intrebat aia pe interceptari...Cine ***' e Sampania asta?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Șampania curge, femeile dansează Mafia în hoteluri se distrează...
pai daca nu era danezul ala hot,ajungeam in ucl grupa principala si cu lotul asta. nu-ti trebuie sa bagi 200 de milioane de euro. iti trebuie putin noroc. noi am preluat statutul de cap de serie a lui maccabi tel aviv,dar am dat de singurul adversar tare din urna outsiderilor. a fost si ghinion,dar cu totul ca am dat de cel mai tare adversar posibil,tot ii eliminam fara probleme daca nu era hotul ala de arbitru.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.