Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu „i-o taie” în premieră lui Răzvan Burleanu: „De ce n-a făcut-o?!”
0
„Ienei a luat echipa gata făcută de la soțul meu” » La 40 de ani de la Sevilla, soția lui Florin Halagian a vorbit cu GSP despre dilema Steaua '86: „Asta l-a deranjat pe Alecsandrescu”
5
Legenda lui Dinamo a „tunat” de ziua clubului: „O glumă proastă, ca emblema”
4
Ziua în care FCSB vrea să prezinte noul antrenor: „Gigi Becali vorbește cu el”
1
Știri din fotbal internațional
E haos la Real Madrid! Mesaje cenzurate și o reacție incredibilă în momentul intrării lui Mbappe
0
Experții avertizează înainte de Cupa Mondială: „Spectatorii ar putea fi puși în pericol”
0
Franța a anunțat lotul pentru Cupa Mondială: starul lui Real Madrid, lăsat acasă de Didier Deschamps
1
Experiența unică: stadionul legendar din Argentina devine hotel pentru o noapte
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
5
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Prins cu 100.000 de euro cash: fostul șef al Parchetului de pe lângă Curtea ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Nu pot verifica acum, dar sunt convins ca asa e. Nu numai ca se circulă total aiurea, nu numai că Charlie 3 de la Viscri e bananas, dar spune tu câți sunt pregătiți să supraviețuiască un phaal? (Mai mulțumesc încă o dată!)
Anglia nu-i pentru oricine...https://youtu.be/sRsOD4TlJYE?si=FGazI5SWLI6OJ5rW
Ei, lumea este rea. Uite și aici pe forum, cum intră cu crampoanele într-un suflet de artist. A încercat să fie și el un mic întreprinzător, și uite bietul băiat cu ce s-a ales! O să se rezolve, și o să mai iasă încă de două-trei albume, valabile! Street creed cum ar zice Loretta.
Danutzu Presedinte! Dani Mocanu a fost condamnat la 6 ani și 5 luni de închisoare pentru proxenetism și spălare de bani, într-un dosar care vizează activități ilegale desfășurate între 2016 și 2017. Alături de el au mai fost condamnate alte 9 persoane, membre ale unei grupări din Pitești, care au câștigat aproape 1 milion de lire din activitățile de prostituție desfășurate în Marea Britanie. Decizia Tribunalului Dâmbovița nu este definitivă.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand găsesc ceva scris la perfecțiune, eu arunc prosopul, ma ridic in picioare din scaun (cu ajutorul lui Heather sau Ginger, asta depinzând de tură) şi aplaud. Orice aş zice în plus, aş scade valoarea inițială. Si eu n-am fost Contabil la Fisc.
Cum cine? Sor’sa lu’ Bancomata. Var’sa lu Loretta. https://www.youtube.com/watch?v=wn1OsMSc61I
Pai, pe copilu’ ăla, cin’ crezi că l-a pus? Ideea era, Hai la Spurs, singurul impresar care te poate aduce aici este ___. Doar sa nu-i ceri sa te scoată la restaurant.”
Nu e mafie, Bastenitos. Sunt si ei oameni. Știi cum e; sunt anumite situații in care e oarecum inconfortabil sa suni la 112. Şi atunci…
Iar esti primul asistatule...forma de viata nedefinita...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.