Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Câți neuroni o avea ăla care a,,gândit” articolul ăsta? D-le jurnalist ești amabil să faci o comparație între Sepsi-Astra și Barcelona-Real Madrid? Chiar ar fi de mare interes,
Ce treaba ai tu cu FCSB?
Ai fost suporter U Craiova?
*** ***, *** ***...tu compari rateingul la telekom sport cu digi??????? esti vai mama ta
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu esti FCDB-ist (negoitist) sau dinamovist de liga a4-a?
La Steaua absolut totul depinde de palmares. Daca palmaresul trece definitiv la CSA, imediat FCSB ramane fara suporteri si se desfiinteaza. Reciproca iata ca nu este valabila. Singurul motiv pentru care gigistii au acceptat toate umilintele cu denumirea, cu emblema in forma de suzeta, cu faptul ca sunt sub papucul unui incult ***, etc este pentru ca deocamdata cupa campionilor e trecuta in dreptul lor. Niciun suporter de trofee (glory hunter pentru gigistii mai docti, asa, mai din Pipera sat) nu pleaca de langa un asa palmares bogat indiferent cate framantari de principiu i-ar trece prin stomac. Aia care s-au dus "in alb" la CSA, aia sunt stelisti adevarati.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB =STEAUA BUCURESTI !(continuitate in fotbal). CSASteaua 2017 = AS Regal Sport Club Ferdinand I Bucuresti......(infiintare de echipa de fotbal noua)....
Este jenant, trist, revoltator sa vezi, la 28 de ani de la revolutie, cum o masa de tineri dezorientati sustine frenetic revenirea la modelul de societate din epoca de aur, la mecanismele sovieto-staliniste din sport si societate. Cum este posibil ca in anul 2017, in Romania membra UE si NATO, sa existe inca asa multi sustinatori ai interventiei brutale a armatei, partidului, politiei, serviciilor, primariilor si judetelor in fotbalul profesionist!! Folosirea de bani publici, de influenta si presiuni, care nu au nimic in comun cu sportul, nu mai este acceptata in statele UE si nu este tolerata de UEFA, dar in Romania, autoritatile promoveaza o intoarcere in timp, care, din pacate, este ovationata de niste tineri ce nu pot fi numiti nostalgici ci doar inconstienti, gregari, fanatici si violenti. Cei responsabili pentru creatia artificiala si retrograda, echipa Kaki CSA2017, precum si zgomotosii si radicalii suporteri ai acestui proiect nascut mort reprezinta o rusine majora pentru fotbalul romanesc si in general pentru Romania!!!
Bati campii. La greu.
CSASteaua nu va ajunge NICIODATA la nivelul de competivitate al echipei Steaua(FCSB).V-o spune unul care urmareste de multi ani fotbalul.Performantele Stelei nu le va egala nicio alta echipa.Si Steaua actuala ca si cea de dinainte va fi mereu pe buzele tuturor fanilor stelisti.Niciodata sa nu uitati,STEAUA=FCSB.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.