Alte știri din fotbal
Fanii FCSB așteaptă transferuri, Mihai Stoica îi liniștește: „Putem ajunge în Conference și cu echipa asta”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
4
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
7
Știri din fotbal internațional
Haaland și colegii au dat „la vâsle”! + Replica virală despre duelul cu Mbappe: „Sincer, nu prea-mi pasă!”
0
Dider Deschamps a făcut haz de necaz, după meciul oprit 100 de minute: „Ce am făcut în timpul întreruperii? Am jucat cărți...”
0
Amenințări cu moartea la adresa soției unui internațional spaniol!
0
„Mergeți la adăpost” » Antrenamentul echipei de la Mondial a fost anulat
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Ce urmează după respingerea Guvernului Veștea în Parlament. Procedura ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Fumigene becalisto-gesepist0-prodaniste !!!!
Minciuni promovate de presa gigista. De la FCSB nu se mai pleaca pe sume importante. Miroase a faliment...
Alte articole platite si transferuri doar in presa sa ii creasca cota...nu da nimeni mai mult de 5 milioane pe Man sau Coman...
Plictisitoare și mincinoase părerile astea despre Man, venite mai mult pe valul anti fcsb. Fără să fiu un simpatizant al fcsb,trebuie să vă spun că Balaci l a caracterizat foarte frumos pe Man ,și Balaci nu prea vorbea gratuit. Toți marii fotbaliști spun același lucru despre el și venim noi să l transfetam pe la arabi în bătaie de joc. Man, este educat, modest și înainte de toate e fotbalist adevărat care unde se va transfera nu va face tușa. Lasati o mai televizor așa cu vrajeala asta
Din nou l-ati “vandut” pe Man !! Pana nu de mult ne spuneati ca Roma nu mai rezista de dragul lui Man, iar acum a aparut Bologna !! Cand il vinde, avand in vedere ca perioada de transferuri s-a incheiat in Italia ??? In scurta perioada de transferuri din iarna, Bologna nu va da 9 mil. de euro pe Man !!
La baza articolului sta o aberație a antenasport, ce nu e bazata pe nimic. Doar se plictiseau oamenii în redacție ca nu aveau nimic ce sa dea pe post și asta vinde. II faceți rău cu astfel de știri.
Peste tot în lume cluburile se folosesc de națională pentru a vinde un jucător. Man nu este un super jucător să nu joace un meci slab contra Ucrainei sau să ți rezolve singur un meci cu Danemarca. Este un fotbalist foarte bun, cu bune si cu rele. Păi ce dacă tu daca ai călca astăzi intr o băltoacă, eu te astept după colț și vin și spun că ești prost. Nu pot să fac treaba asta decât dacă sunt rău intenționat.
Mai omule, n-are nimeni nimic cu Man, sa plece si pe 100 de milioane la PSG. PROBLEMA E CAND CIOBANUL VREA SA FOLOSEASCA NATIONALA PE POST DE GALANTAR CA SA-L VANDA!!! Man a jucat foarte slab contra Ucrainei U21, vine acum meciul de totul sau nimic cu Danemarca U21, sa faca si el ceva remarcabil acolo si vorbim pe urma de el la Nationala.
Zeci de "meleoane de ieuro"
He he he!Fix 9 mikloane!A plecat Mihaila cu 8,5-care era incomparabil mai bun-dar Man trebuie sa plece cu...9!Vise!Cu toate ca de la Giovani te poti astepta sa aiba relatii si cu Sinisa Mihailovic!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.