Alte știri din fotbal
Rapid - Dinamo: aproximativ 12.000 de spectatori prezenți
15
Ultimul interviu al lui Dumitru Marcu a fost pentru Gazeta chiar de pe patul de spital: „Craiova trebuie să ia modelul Athletic Bilbao!”
0
Csikszereda - Sepsi au „dat-o la pace” în primul derby secuiesc din Superliga
5
Despărțire-șoc! Ionuț Panțîru a plecat de la Gloria Bistrița după doar 36 de minute jucate: „Succes și sănătate!”
2
Știri din fotbal internațional
Momente de panică în amicalul lui Bayern » Jamal Musiala s-a prăbușit pe teren la două minute după gol
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia » Echipele de start
0
Fază incredibilă sub ochii lui Darius Olaru, lăsat pe bancă astăzi în meciul lui Union
1
Andrei Coubiș a debutat în Championship într-un meci cu final dramatic
1
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Diana Buzoianu convoacă de urgență șefii Romsilva: contracte de 28.000.000 ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Rusia amenință Turcia și SUA și vrea explicații. Deciziile care au ...
Libertatea
Inginerii gigiste ieftine. Chinezaria FCSB e numai pe vopsit jucatori si tepe!
Doi lei? Ești generos, i-ai dublat valoarea =)))
Socant. Un afticol de doi lei scris de un jurnalist de doi lei. Se stie, cand va doare burta mergeti si dati stiucanul afara! Toti dar absolut toti pseudo investitorii din romania sunt bisnitari si trec peste orice pt bani. Stiti cumva de ce rotaru de la craiova nu il lasa pe tavi popescu la nationala romaniei? Ca sa nu i creasca pretul si sa nu il fure concurenta. Toti sunt la fel nu conteaza daca unii s tacuti iar altii grobieni precum jee jee. Cred ca mai important decat faptul ca jee jee sau nu stiu cine se targuiec la bani ar fi mai util sa scrieti ca fotbalul romanesc se duce si mai rau in jos. Tinerii romani sunt scosi dupa 1 minut, nimeni nu da credit tinerilor, nimeni nu formeaza tineri romani. Exceptii fiind viitorul si fc steaua. Lasati naiba can can ul si scrieti despre sport sau despre probleme reale nu despre caracterul lui x sau y si certurile lor.
Respect D’Aversa ca nu bagi vopsitu’ mai mult de 20 de minute! De stie ca Izman nu are ce cauta in Serie A! O tzeapa pe axa Geovani/Coach Cici
Ce amuzant să-l vezi pe Ștucan în cârdășie cu Prodanca =)))) Superb. În asemenea momente îți dai seama cel mai bine de caracterul (complet schimbător) al oamenilor =))))
gainarii neaose! romanesti suta la suta! numai la noi angajatorul se poate gandi sa plateasca un angajat sau un colaborator din banii pe care ala trebuie oricum sa-i ia, conform legii! imi aduc aminte la primul contract afara, lucram pentru un roman! banii de lichidare, conform legii, pe care trebuia sa-i primesc in urma incheierii contractului, el voia sa-i scada din salariu, de parca imi facea un serviciu ca imi da banii care, prin lege, imi apartineau! caci tot ce-i romanesc nu piere...si nici nu va pieri!
Craiova fiind singura echipă bine cotată împotriva căreia IzMan a înscris. Cu CFR Cluj are ZERO goluri. In cupele europene... Stai, care cupe europene? La U21 sărea peste minge în meciurile tari. La naționala mare are juma' de selecție. :))) Perlă, nu glumă! :))
Man a jucat si al 10-lea meci nu dat lui reghe ci faptului ca s-a renegociat : creste procentul dar scade suma. A recunoscut-o si patronul aradenilor dar prodanca incearca sa-i ataseze lui reghe o pereche de ....oaie. Daca lua vre-o decizie peste capul lui gigi disparea de la fcsb peste noapte.
Acum cativa ani GSP fcuse titlu de glorie din faaptul ca Prodanca devenise interzisa in GSP!!!!!
Respect Dennis Man, 6 goluri in 10 meciuri impotriva clonei pesediste Craiolguta! "Umflat" de presa, si-a imbunatatit cota pe spatele rozatoarelor de praz! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.