Alte știri din fotbal
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
0
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Scandal uriaș la Bayern - PSG » Nemții au năvălit peste arbitru
0
După doar trei minute din Bayern - PSG Khvicha Kvaratskhelia a intrat în istoria Ligii Campionilor
0
„Duceți-ne în finală!” » Scenografie de vis la Bayern - PSG, în semifinalele Ligii Campionilor
0
Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor » Francezii, la 45 de minute de finală
17
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Un om care isi permite sa faca un pariu pe 10.000 euro, nu are atat timp liber, sa stea pe gsp si sa faca sute de clone.
În fiecare an ne adunăm cu toții în jurul bradului ca să râdem cu poftă de clubul impostor Fotbal Club FCSB, de suporterii săi in frunte cu Randoom și de perlele scoase de ciobanul care îi conduce!
:))) nu ai pariat nimic. esti doar un obsedat de Dinamo, viata ta se rezuma la ura fata de Dinamo ! In loc sa scrii de echipa ta, sa faci o analiza si tu ca orice microbist cunoscator, sa spui si tu ce sanse aveti cu Craiova si sa faci calcule ptr titlu, tie iti arde de Dinamo si calculele de play off..
Gigi a avut dreptate,ce mare antrenor e Hagi? unde a confirmat el,in afara de propria lui echipa?poate asta e cauza pt care si a facut echipa,ca sa nu l mai dea nimeni afara.Ce fotbalist scos de Hagi,a confirmat in Europa? stie cineva vreunul?n a confirmat,nici macar unul.Doar cei de la FCSB aui confirmat ceva dar daca vot pleca afara,se vor pierde imediat...
La cate stiri dau despre becali, ar trebui sa isi schimbe numele in "flasneta lu' becali". Despre alte sporturi, nu scriu nimic *** astea ajunse ziaristi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Normal ca faceti 9 puncte cu colegele din ilfov. dar stiti si voi destul de bine ca daca Dan petrescu ramane la Cfr si are liniste..tot el castiga campionatul
pai daca asta imi aduce 2 mii de euro pe luna eu cred ca poate si cred ca face.
bine ca v-ati desfiintat din 2016 si nu mai aveti preocupatii din astea de liga 1. bravo. rapid s-a desfiintat definitiv si irevocabil in 2016.
?? ca tu citesti doar ce vrei,este altceva? dar eu chiar astazi am spus ca daca facem 9 puncte din tripla cu voluntari,chindia si clincei plus 5 puncte din tripla cu clona csu,vitan barzesti si cfr,suntem 100% pe primul loc dupa sezonul regulat.
???? cel mai bun prieten al meu este dinamovist. doar ca am pariat 10 mii de euro cu el ca dinamo nu prinde playofful. atata tot. din 2017 fac asta. in 2017 nam pierdut eu zece mii din cauza prostiei lui reghe,in 2018,2019 si 2020 am castigat eu zece mii de euro. high roller.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.