Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Te doare rau ficatul, nu ?
Umilitule inuman, al catelea cont e asta? Copil facut pentru a...lo..ca..tie... randoom, umilinta e numele tau real!
Doar nu crezi ca trolul asta e suporter Faru ::;))))
Nu avem calitate, aunt cel puțin 2 viteze diferență între ai noştri şi ei, ne place sau nu ,trebuie să admitem asta. De aia e nevoie de o conducere care să vină cu bani, aici e Dinamo şi dacă acum e o situație de conjunctură, nu putem rămâne la nesfârşit aşa.
Dinamo nu psre în stare să pună pericol pe poarta adversă, nu are cine să tragă un șut cât de cât serios chiar dacă uneori ajung frumos spre careul advers. Pierd ușor mingile în jumatea Fcsbului, și le dau ălora posibilitatea să desfășoare multe atacuri. Atacanți - de unde?
Rugăm câinii să stea jos, continuă Roland Garrod!
ce bine a cazut la ultima faza simolaru dar, spre dezamagirea lui si a fanilor patruconsonati, teatrul simularului a ramas fara rezultat. :)))
Avem portar(i), si asta e un lucru important din perspectiva anilor recenti in care poarta era practic goala. Asta pare singurul castig din campania de transferuri. Restul, inclusiv Burca, arata diferenta intre ligile 1 si 2. Sper sa aratam mai bine (si mai putin intimidati) cu echipe mai abordabile. In perspectiva asta mi-ar placea sa ii vad in repriza 2 si pe Politic, Costin, Goncalo, sa ne lamurim si cu ei.
De asta a mancat bataie Farul de la Sheriff?
Nu înțeleg de ce e rezervă Iulian Roșu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.