Alte știri din fotbal
Sepsi - Farul, meciul care deschide ziua în Superliga
0
Rapid a mai dat afară un jucător! Nu s-a prezentat nici acum la echipă
0
Reacția conducerii U Cluj după scandalul-monstru cu Bergodi protagonist: „A lăsat de dorit, nu e normal”
2
Daniel Oprița, un car de nervi: „Mi-am dat demisia! Aștept decizia clubului” » Atacă unii jucători: „Își bat joc de Steaua! Să nu mai intre în vestiar”
2
Știri din fotbal internațional
Manchester City, 100 de milioane de euro pentru starul de 18 ani care a impresionat la Mondial
0
Flick nu l-a convocat pe Balde! » Marca sugerează un transfer iminent
0
România are viitor! Stefano Precupanu și Ianis Avrămescu, internaționali U18, goluri care au entuziasmat Italia, în Juventus - Parma
2
Toate reflectoarele pe Radu Drăgușin » „Să vedem dacă gladiatorii vor fi fericiți și la Florența”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Prețuri carburanți, duminică, 23 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
FCSB este cea mai coruptă echipa din Romania. Dupa ce are arbitrajul de partea ei prin Deaconu, Petrescu si altii de teapa lor, nu este exclus sa fi umblat si la Agentia Antidoping, sa poata folosi in liniste "energizantele" lui Neubert
Catalynee, apropos, Contra era doar cu Steaua in gura sambata la interviul de dupa meci! Contra: "La primul gol, un contraatac foarte bun al lui Steaua"; Mihalcea "Steaua a fost mai buna in cupa"; Prunea "Asta e, ne-a batut Steaua"; Ricardo Grigore, printre lacrimi, "Nu inteleg, pe Steaua i-am batut in primavara..". In tot acest timp, Talpan: "Am I a joke to you?" :))))))))))))))))))))
dap ... cu droguri ''stupefiante'' ... ca foamea de performanta , atasament fata de club .. lupta pentru onoare in derby ... si as mai putea enumera cateva!!
Asta am zis și eu! Fcsb iștii au fost în lesă! Doar pușcăriașul *** a scăpat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
au fost drogati
Nimic mai ridicol pe lumea asta decat un postac talpanist, care traieste doar pentru a taxa esecurile altora! Mi-a placut maxim linistea de dupa meci! Doar sammy ce mai *** in stilul caracteristic, in rest...nimic!:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cu adevarat trisori .. pai astia(FCSB/STEAUA) obisnuiesc sa se antreneze ... tommy le face program de antrenament chiar si la izolare ... pai asta nu-i trisat clar ??!!
Dacă cineva crede că jucătorii care au fost infectați cu Covid au stat în izolare , e un mare fraier !!! Singura echipă care a fost corectă și a respectat restrictiile a fost Dinamo și s-a văzut ! După 10-14 zile cât zic ei că au stat, putea vreunul să alerge mai mult de 45 de min . ??!!! Niciodată ! fcsb a fost este și va fi o adunătură de trișori, penali , la care frauda e trecută pe ordinea de zi !!! fcsb, Botoșani și Hermanstadt sunt echipele care nu vor VAR pentru că nu ar prinde play off-ul !!! Au oameni la nivelul Ligii care blochează orice demers !!!
Logic ca au alergat mai mult pentru ca au alergat dupa minge, Dinamo avand o posesie mult mai buna. Cum au reusit asta stie toata lumea, mai putin ANAD-ul.
dadada....este bune niubărtu ăsta....dar mai are până la nivelu lu radu petrescu...la mai mare frăţiorilor...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.