Alte știri din fotbal
Prunea și Săpunaru au avut câte un remarcat în Rapid - Dinamo: „Au câștigat un jucător în seara asta!”
0
Cum a explicat Robert Ilyeș eliminarea din Oțelul - Csikszereda: „Îmi e rușine!”
0
Scenografia din derby-ul Rapid - Dinamo » Mesajele afișate de galeriile rivale
1
Kader Keita, prima dată în lotul lui Costel Gâlcă după accident » Chemat în fața galeriei
0
Știri din fotbal internațional
Dennis Man și PSV au ratat primul glonț! Eșec surprinzător în Olanda: titlul rămâne după colț
0
Alanyaspor, remiză de senzație pe terenul lui Goztepe » Ianis Hagi, gol spectaculos din lovitură liberă
6
Un gol fantastic și un cartonaș roșu pentru o atingere în zona intimă au ajutat-o pe Atletico
0
DOUĂ cuvinte! Ce i-a strigat Chivu arbitrului, după eliminare
0
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cum a reacționat un profesor universitar când studenții săi nu au ...
Libertatea
Povestea româncei care testează limitele mecanicii cuantice la 1.400 de ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Ambasadorul Rusiei spune că România nu este aptă pentru unirea cu Republica ...
Libertatea
Nu golul a fost incredibil ci greseala apararii dinamoviste de a nu pune om langa bara si ''bonusul'' oferit de Penedo care a incercat sa blocheze in mod caraghios cu piciorul, cand avea la dispozitie o simplu plonjon in dreapta chiar cu riscul de a se lovi de bara !!!
Budescu a fost,este si va ramane singurul executant de astfel de goluri. Budescu chiar voia sa dea asemenea goluri. La coman s-a vazut ca a fost o simpla intamplare.
:-))) sunt varza astia si astia! Au mintea copiilor ce bat mingea printre blocuri.
A fost o vreme cand taranii odata deplasati de comunisti pe la oras din lipsa de forta de munca in fabricile comuniste, majoritatea lor se slefuiau dupa targoveti. Cam asa iera si cu ***, care din nomazi s-au sedentarizat si se numeau *** romanizati. In ziua de azi cu ajutorul altor tarani si *** infratiti sub mesajele suburbane si pline de prostie din manele, au ajuns sa *** Romania! Romania e pusa la pamant sistematic de astia si de catre borfasii protejati politic! Bravo ba!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numai la *** mai auzi superlative din astea pentru toate gloabele! Auzi la ei, "Mbappe"?! Ce desene de oameni :-)))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si mai terminati cu mbape si alte comparatii fara noima pentru niste nulitati fotbalistice. asta e la ani lumina de mbape cel real. probabil ca va place sa va gudurati pe langa cioban, ca sa va mai arunce ceva cascaval de oaie.
a dat din prostie gol. a profitat de greseala impardonabila a lui penedo si a iesit tampenia asta de gol. ha, auzi la el: a exersat la antranament! penibil rau...!!!!
Nu e golul incredibil, greșelile dinamovistilor au fost incredibile. Hanca trebuia sa stea la prima bara sau Penedo trebuia sa fie mai atent si ar fi fost o faza banală. Dar , ma rog, eu nu prea ma pricep la fotbal asa ca tind sa dau dreptate experților GSP
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.