Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
încă un episod din serialul latifundiarul și cârpele sale. atâta timp timp cat acești jucători semnează de bună voie cu el înseamnă că le convine să fie cârpe
Mda, daca Superbet( marele sponsor Superliga ) a împărțit ceva din cat a încasat de la băieții darnici( cu cota aia pe care nu puteai sa o ratezi ) s au mulțumit și FCSB iști și Dinomistii. Părea foarte suspicios că uneori se preferă pasa la portar, la fel și lipsa de suturi pe poartă, un meci haotic, un meci care s a jucat la egal de la bun început. Asta e învățătura de minte, niciodată să nu pariezi pe meciuri din campionate dubioase. Iar autoritățile din România nu vad absolut nici o neregula in asta, sau vreo suspiciune. Reamintesc că Superbet a oferit o supercota pe meciul FCSB - Dinamo pe o miză de maxim 50 de lei pe o cotă inițial de 1.07 mărită la 2.
Fcsb = falsitate, cacealma, simulări, bălăcareală!
lui tot timpul ii place de Toma. ia intrebati-l, cate meciuri a castigat fece fecesebe sezonul asta cand a jucat toma?
Cum răsuflă gigi ,imediat se postează 50 de articole . Pur și simplu e vital pentru viața anostă și pauperă de gazetar român...Cât de degradant.
Daca ai avea si banii Domnului Becali te-ai putea baga la schimbari, ca vad ca esti priceput.
Sa ajungi sa injuri patronul pentru primul 11, pentru schimbarile facute/nefacute, asta inseamna sa-ti bati joc de toata ideea de fotbal pe care o aveai! Sa ajunga un neavenit sa-si dea cu parerea saptamanal despre cum joaca unul sau altul, in conditiile in care cunostintele lui despre fotbal sunt minime, doar fiindca are bani, inseamna ca ar trebui sa ne recunoastem invinsi in fotbalul din Romania si ca nu mai avem nici o sansa!
Pe Sut, Popescu, kiki i-as da la farul, in locul lui Sut sa joace Edjouma , in locul lui Popescu sa joace Thiam (se pare ca nu poate alerga prea bn, atunci sa joace cu Edjouma la mijloc mai bn).
Nea gigi...ai scapat ieftin bre, zi merci cu punctul asta, Dinamo daca il avea macar pe unul dintre Musi si Karamoko, te batea fara probleme !
Dacă-l ascultați vorbind este șocant și totuși apare la priemale știri…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.