Alte știri din fotbal
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
is nenorociti gata, cu sau fara schimbari !
a ramas Fergusson ot Berceni fara idei tactice, asa ca-i mitraliaza cu amenzi ca la ferma ;-)
Dispare si gesepeul odata cu nea Gigi.
Nea Gigi ... daca vrei sa mai iei campionatul iti recomand sa mai mergi la "facultate" ia-l si me Mi...mi Stoica cu tine ca oricum sunteti infractori amandoi. cat timp ati ..."scris carti" a mers echipa. Oricum in Iad mergeti amandoi .. Ca sunteti niste farisei. Crezi ca daca faci o biserica sau 2 sau 5 cand tu ai furat de 1000 al de sus o sa zica .. Ohh ce baiat bun :) Esti acolo jos nene .. orice ai face nu o mai poti intoarce. Ne vedem acolo si iti explic cu ce ai gresit.
doi ex puscariasi !! cu slabi mantal care joca pentru "asa" club ...din nefericire capacitatea si lu` Jiji si lu` Mimy se vede de mult prea departe... as juca in divizia C decat sa ma umilesc la acoperitii astia de flegme de o tara ..avizz amatorilor care mai doresc sa joace la echipa lu`nimeni Sa nu il apuce 31 decembrie !!!!
Gicuță, te nenorocesti sezonul ăsta. Să te văd la anul cum scoți banii din buzunar. Adio cupe europene. O echipă FCSB mai slabă nu am vazut de mult. Sa-l bagi pe Edjouma 10 min și pe Tiam 1 minut, arată că te-ai ramolit rău de tot. Nu imi rămâne decât să îți urez faliment plăcut!
Înainte de ‘89 se scria numai de unu, Nicolae…
Toma era mort in min.70, trebuia bagat Stoian! Si Thiam trebuia bagat mai devreme...
Corect. Ce pretentii sa ai?
Am înțeles că Gigi vrea să facă echipă de trânte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.