Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Spania s-a distrat cu Austria în 16-imile Campionatului Mondial » Calificare la pas: posibil „blockbuster” în optimi
3
Fostul atacant din Liga 1 l-a remarcat pe golgheterul Spaniei: „E «vulpiță»! Și eu aș fi marcat dacă jucam la ei”
0
A fost sau nu gol valabil în Spania - Austria?! Expertul în arbitraj a dat verdictul
0
UEFA „taie în carne vie” » OUT din Europa din cauza blaturilor!
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Polemica cu cei care au idei fixe sau care nu pot fi imparțiali, este inutilă. Deci, mult succes în viață stimabile! Ai nevoie se pare.
Un atac Torje-Ivanovski-Sorescu n-are cum sa fie mai slab decat atacul Bani-Moldoveanu-Sorescu.
Diferenta e ca unii isi achita datoriile,iar altora le sunt sterse la fiecare cativa ani! Nu mai intelege nimeni ce cauta in liga 1 o retrogradata care a adunat peste 20 de mil de euro datorii si care anul trecut nu si-a jucat nici macar toate meciurile! Romania.....unde comusiile sunt *** lui Dinamo!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bani vin din alocațiile copiilor!
Banii vin din schimburi de terenuri cu armata. Ha-ha-ha
Dăm peste rabla Mimao =)))))) Apropo, știe cineva dacă și de unde au ăștia bani de salarii?
Jocul era deschis oricărui rezultat înainte de intaririle primite de FCSB și Dinamo pentru ca era vorba de ambiția celor 2 echipe..
Keseru, Torje, Budescu....parca este campionatul bunicilor :)) sa si aduca si ei aminte din tinerete :))))
Ei și-au completat un lot. Torje nu mai e cel din urmă, nu știu cât de bine mai stă fizic. Popa nu s-a impus pe la vreo trei echipe. Popa e peste Rici Grigore? Hai să ne gândim și financiar! Matei în două – trei săptămâni poate juca, Itu poate evolua, mi se pare că CFR i-a dat drumul prea repede! Ivanovski ratează foarte mult…eu l-aș forța tot pe Moldoveanu. O medie de 5.000 de euro. Toți cei de pe listă o să-i coste cam 40.000 de euro lunar. Să aducă doi jucători de nivelul lui Sorescu și atunci să-și dea cu cărămida în piept. Ei l-au pierdut pe Anton, un fotbalist exponențial, și cei toți aduși la un loc nu fac cât Anton”
„Mă întristează povestea asta…ce transferuri?! Atâta fericire, mulțumire. Puțină modestie. Mamă, ce jucători s-au adus! Păi, ce? Pe cine pot conta ei? Spun că vor rupe gura târgului de cum vor intra în teren, cu FCSB! Păi, nu au jucat de trei – patru luni. Nica nu a jucat de un an și jumătate…Spun că uitați ce facem noi, dar e praf în ochii fanilor dinamoviști.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.