Alte știri din fotbal
Continuă scandalul dintre Csikszereda și FCSB pe tema Anderson Ceara: „Lipsă totală de bun-simț!”
0
Direct din cantonamentul lui Dinamo, Andrei Nicolescu a reacționat: „Să înțelegem cine este pregătit să facă parte din ceea ce construim”
0
Detalii de ultimă oră din cadrul clubului de tradiție care se zbate să rămână în Liga 2: „S-a ajuns la 5 luni de neplată”
0
Plecare iminentă de la FCSB: „Despărțirea oficială va veni curând. Știu din surse sigure”
0
Știri din fotbal internațional
A ignorat noua regulă introdusă de FIFA și și-a sărutat logodnica după ce a făcut minuni la Mondial
0
Ce s-a întâmplat în Japonia - Tunisia este fără precedent în istoria Mondialelor
0
Sebastian Beccacece, după remiza surprinzătoare împotriva lui Curacao: „Sunt lucruri care nu pot fi explicate”
0
Trei excentricități urbanistice care sunt posibile doar în SUA: orașul morților, vila de 100 de milioane de dolari care sperie fantomele și casa cu dinozauri
0
Lifestyle
A ignorat noua regulă introdusă de FIFA și și-a sărutat logodnica după ce a făcut minuni la Mondial
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Gheorghe Dincă, criminalul din Caracal, cere întreruperea executării ...
Libertatea
Singura explicație posibila este ca prostii din Berceni care voiau in Ghencea nu au fost în stare sa cumpere toate biletele. Dacă pentru sambata a anunțat Mimo ca mai sunt câteva sute, iar ei nu au cumpărat acele cateva sute, e clar ca sunt niște prosti. Este exclusa frauda și bisnita deoarece *** și Moustache au coorodnat si supravegheat operațiunile, ceea ce poate indica faptul ca e adevărata treaba cu specula doar dacă s-au furat între ei. Au luat bilete pe sub Mustață! :)))) Probabil chiar Mustata a luat bilete pemtru a le revinde mai scump propriilor prosti, cei mai prosti suporteri în viata! Au avut și ei 3 bilete și pe alea le-au încurcat sinnuns-au vandut. :))) Iar aia care au apucat bilete, nu au știut sa ajungă cu ele la stadion... Alti prosti! :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, asa mult iti iubesti echipa ca ai preferat sa stai acasa sa iti mananci de sub unghii si sa te gandesti ***, în loc sa iti iei bilet... Ai găsit si motivul: te fura pe tine cineva! Bișnițarii! Ai văzut tu bisnitari! Trebuia sa stai la rand sa apuci bilet, ***, ca nu ați fost in stare sa umpleti nici tribunele alea de minifotbal... :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În general tinerii nu mai sunt preocupați de sport și viața sănătoasă.
Vânzarea biletelor s-a făcut cu supravegherea lui mm su mustață
Bisnitar! Am ghicit? Reprofileaza-te!
iar a facut jiji bani din "tiketing ":))) vi l inchipuiti pe jiji spunand "tiketing " el nestiind nici in romana sa spuna :)))))
Bravo! Esti foarte inteligent! fcsb-ist, este...?! Normal! Bravo! Ai stat acasa, dar tot nu ai vazut meciul, este?! Tot cu fata la perete ai montat televizorul? Nu iti fie rusine, stai linistit, ca toti ai tai sunteti prosti, nu doar tu! :))
Ba au plecat foarte multi spre stadion, dar fiind cu totii prosti,unii nu au mai ajuns. Inca sunt in tramvai, nu stiu cum sa coboare... La urcare a fost mai usor, ca i-au condus mamele pana in statie...
Mai frate, eu zic sa fim corecti si sa recunoastem ca au fost mult mai multi decat zici tu. Lasa rautatile! Eu am un televizor mai nou si am vazut clar, la calitate 8K, ca stadionul era plin cu prosti! Unul mai prost ca altul, crede-ma! Am aflat ca au fost circa 6000 de prosti si altii, mai prosti decat ei, tot catateni care voiau sa fie primiti pe Ghencea, au stat acasa si s-au uitat la TV. S-au uitat la TV, nu la meci, ca prosti fiind, nu au stiut sa il pornesca si s-au uitat doua ore la ledul rosu... :))
oooo stop prietene. Cele doua motive pentru care ue am refuzat sa vin la meci sunt : 1. nu am ajuns la 40 de ani sa ii arat eu cuiva sau sa ma milogesc de un bilet in peluza ( de ce peluza pentru ca eu am fost acolo tot timpul), asa ca nu trebuie eu sa dovedesc poze cu mine in peluza arenei nationale ( acolo unde am multe prezente de meciuri la activ ). 2 sperantele mele au fost sa ajung in ghencea asa ca dezamagirea prea mare m-a facut sa stau acasa ( veneam 100% ).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.