Comentarii (35)
csa_si_fcsb_inseamna_steaua
csa_si_fcsb_inseamna_steaua  •  16 Septembrie 2021, 11:29
Postat de cornelconasu pe 15 Septembrie 2021, 17:25

Nu mai iese *** să zică că au fost furați ?! Dacă se întâpla la ei ce a făcut Kovacs cu Filip stătea toată noaptea pe facebook ! La golul de 1-0 din lovitură liberă nici nu a fost fault ! La golul lui Vinicius e fault în atac...... NU A FOST MECI în ultimii 10 ani să nu câștige cu ajutor de la arbitri ! Și Tudor și Balaj și Hațegan și Kovacs au avantajat NUMAI această rușine de echipă născut din fraudă și care există prin fraudă !!!!

Deci împingerea subtilă a lui Vinicius e fault în atac, dar intrarea ca trenul cu umărul în fața lui Keseru nu e fault.. eu zic sa lași fotbalul și să urmărești alte sporturi, gen golf. In rest, mai sunteți mulți?? :)))))))))))))

loko1  •  15 Septembrie 2021, 21:54

Arma de succes a lui Boneti ,oriunde a antrenat este presing necrutator,cu atacuri la intimidare,dar daca se exagereaza ,se ajunge la eliminare.

10152939634824858
Mikey Sirbu  •  15 Septembrie 2021, 18:28
Postat de cri5ti pe 15 Septembrie 2021, 17:37

cel mai decent și corect comentariu.. e plin de frustrați pe aici care au ajuns la ideea ca, Kovacs a fost pro FCSB.. neacceptand ca de fapt s-a greșit în ambele părți.. (penalty la Popescu, rosu la Sorescu pt cot prin minutul 50 și ceva)... și da, întrebarea corecta este.. cu arbitrul cum rămâne?? ... chiar merita câteva etape de pauza

Penalti la Popescu nu sunt sigur. Rauță l-a faultat mai mult pe Radu decât pe Popescu :). Roșu la cotul lui Sorescu se impunea, cred sa și Răuță a avut o intrare cu cotul după la care se putea da roșu. Arbitrul nu cred ca a fost pro Fcsb, ca doar v-a furat și pe voi in alte meciuri. E doar un arbitru fudul, arogant și îngâmfat. S-a răzbunat pe Filip pentru faza dinainte când Filip a strigat la el ca nu i-a dat fault. Degeaba unii spun de intenție, faultul nu a fost de roșu.

4219205918123908
Leonardo Radu  •  15 Septembrie 2021, 18:08

Trebuia sa îl rupă pe Vali ca să ia rosu, Stefanel de la Sepsi ne-a rupt doi și e bine mersi,de cferisti ce sa mai zic, uitați-vă la Deac și Omrani ce fac în timpul jocului. De Săpunaru, asta trebuie sa stea în tribune pana la anul. Se vede clar ca marele Filip vine hotărât sa-l rupă, nici nu-l interesa mingea. Fiți realiști..

cri5ti
cri5ti  •  15 Septembrie 2021, 17:39
Postat de redbuldog pe 15 Septembrie 2021, 17:15

Bhhaaa puteti voi sa furati pana-n anul 3000,umilinta mai mare,decat cea cu DDB tot NU mai vedeti!

frustratule.. dați 2 palme și revinoti... va scufundați pe zi ce trece și vouă va arde de sărbătorit peluze incendiate și farse cu coregrafii.. ceva pe plan sportiv sărbătoriti și voi??? mici ați ajuns

cri5ti
cri5ti  •  15 Septembrie 2021, 17:37
Postat de popescu222 pe 15 Septembrie 2021, 16:45

Fara rushinea de arbitru pierdeam oricum cu 2 sau 3 la zero, pentru ca diferenta de valoare e clara, dar intrebarea pusa de multi dinamovisti pe forumuri mi se pare corecta: cu arbitrul cum ramane? In alta ordine de idei, eu de la cum se vede istoria asta de la 30 de mii km distanta (Australia) apreciez decenta oficialilor si fanilor fcsb de a nu se bate cu pumnul in piept pentru acest scor. Cu puutine exceptii, am vazut si pe forumuri ca exista decenta in lumea suporterilor. M-a facut sa-mi reconsider propria atitudine fata de echipele adverse.