Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
Pe cine preferă Cornel Dinu între Leo Messi și Cristiano Ronaldo: „Din toate punctele de vedere!” + Marea favorită la titlul mondial
0
Crede că Tuchel a pierdut vestiarul în fața unui star englez: „Nu mai e el șeful!”
0
Accesoriul lui Erling Haaland a făcut senzație la întoarcerea în Norvegia
1
Continuă sărbătoarea de parcă ar fi câștigat Campionatul Mondial! Azi s-au mutat pe stadion
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Cine l-ar putea împiedica pe Putin să folosească bomba nucleră. Garry ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
noi nu-l mai vreim pe Dl Gradinescu commentator la meciurile Fcsb-ului
Vintilă nu are coloană este un antrenor bun dar nu este sincer cu adevarul
Cand spui ca Dinamo a ciupit punctul inseamna ca jocul a fost la o singura poarta si Dinamo a inscris un gol cu noroc. Cred ca jurnalistul asta a vazut alt meci, cca si in alte ocazii cand e desprins de realitate. Meciul a fost echilibrat, cu ocazii la ambele porti, cu penalty clar neacordat lui Dinamo.... cum adica "a ciupit un punct"??? Ceilalti doi jurnalisti au comentarii pertinente, jos palaria. Dinamo e intr-adevar mult sub FCSB ca valoare individuala a jucatorilor.
Bine, draga Geambasu, de ce mi-ai cenzurat comentariul de la live Steaua- Dinamo? Sa nu-mi spui ca filtrele, supapele, gaurile plapumii te-au deranjat.
Stati un pic, mi-ati cenzurat TOT COMENTARIUL???? DE CE? OK, tineti-l pentru voi, nu doresc sa ma laud, nici nu voi sa va inspaimant. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Visați ?fcsb a ciupit un punct cu ajutorul arbitrului ,nu mai lăudați atâta echipa fără stadion şi palmares !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gata, am plecat in oras, noaptea este lunga, nu daramati acest link, mai ales tu, neplantatule (stii cine esti)! Dimineata, dupa ce revin acasa si ma voi trezi, voi controla ca ai fost mascota mea credincioasa. Nu ai jumatati de masura, te tratez ca atare!
Haideti baieti, intrati pe acest link, publicati-va comentariile, autocenzurati-va inainte de a scrie orice tampanie care va trece prin cap! Am facut acest experiment de cateva ori aici si in trecut pe digisport, rezultatele au fost mereu excelente, dar nu pot fi cerberul vostru, nici sperietoarea agramatilor, dornici de trivialitati ieftine. Dorel Visan in “Ticalosii”, spunea: “Romanului pana nu ii dai picioare in..spate, nu face ce ii spui”. Am trait in patru tari occidentale, VAI DE STEAUA celui care si-ar fi permis glume deplasate cu mine!!! REFUZ SA VAD romanul atat de resemnat, innebunesc de furie numai cand ma gandesc la resemnare, Vlad Tepes este stindardul meu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.