Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
3
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
8
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Se desfiinteaza clona anul asta 100 %
Hopaaa! S-a schimbat ciobanul! Mai are importanta cuvântul lui? Când spune ceva, îngheață apele de mincinos ce e!
Ventilă ăsta și când stă pe scaun stă în poziție de drepți în fața *** ! Acum aștept să văd când îl anunță domnul Crăițoiu pe Dumitru ăla ca fiind noul Brânzema ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mane..ia fa la misto echipa din 86, aia cu cupa campionilor, da' numa' cu iconari, bisericosi, adventisti, d-aia cu 'asta nu', etc. Ia ghici, la asa echipa de viseaza behehehecali n-ar avea loc niciunu' din urmatorii: Diego Armando Maradona (droguri, femei), Johan Cruyff (tigari, bautura), Nicolae Dobrin, Tanko Tsvetanov, Garincha, Didi, Vava, Zico, Falcao, Altobelli, Giggia, Bumbescu, etc (mari amatori de spritz), Piturca, Zola, Fabiolla, Rolanldo -dintosu- fani jocuri de noroc.. poi daca e pe popisme, n-ar trebui, nea, sa ia world cup nationala Vaticanului ? daca le da Papa cu 'bless' ? (aww, la jiji behehe nu scapa nimic, ca e ortodox..)..
poi nu zicea marele *** sef ca nu-l intereseaza Cupa Romaniei ? aaa, NU ? da'poi daca nu, apoi cum meri tu, ***, in cupe europene ? ca la cum faci echipa...nu prea :) iara pe vintila...lasa-l tot acolo, il schimbi degeaba, ca tot *** tre' sa faca antrenoru' viitor...ia, zi, behehecali, iar va ia astra 3 p ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ! *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu inteleg o iota! Din text nu rezulta decat niste FCSB-isme (stelute, adica). Plus un cuvant care nu figureaza in DEX: poison. O fi otrava, oare? Vorbeste Talpan si engleza, bre?!? Hai, ca asta-i culmea!
Locul 3 va termina.
E clar.............................i se face loc lui Lutu .
Poison sunt si ** *** ** ****!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.