Alte știri din fotbal
Daniel Oprița a fluturat din nou demisia, iar apoi vorbit despre situația de la Steaua
0
Continuă haosul în Gruia! Unul dintre cei mai importanți jucători și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
0
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
2
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Ararat a venit la meci, dar nu a stat pe bancă » De ce a urcat lângă comentatorii TV
0
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Echipa lui Salah se chinuie cu maghiarii
0
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
..sectie de fotbal a UM 02301!..:-)
Orice om cu judecata normala si care nu sufera de haterism intelege ca societatea comerciala FC Steaua Bucuresti SA, actuala FCSB, s-a infiintat LEGAL, in baza OG 26/2000 care, la art. 47, prevede ca "Asociațiile și fundațiile pot înființa societăți comerciale." Era singura posibilitate de a mai salva echipa de fotbal SIMBOL AL ROMANIEI de la faliment. AFC-ul lui Paunescu era inglodat in datorii catre Becali si alti furnizori de servicii pentru club (tribuna oficiala, nocturna, terenuri antrenament etc). In mod firesc, normal si legal, Becali a devenit actionar majoritar in contul milioanele cu care a imprumutat AFC-ul...Orice om cu judecata normala si-ar pune intrebarea: daca Becali a furat echipa de la armata, de ce "marele jurist de talie mondiala", -Talpan - nu l-a actionat in judecata pe Becali pentru furt-depalidare din avutul obstesc? Simplu, pentru ca asa ceva nu a existat! Talpan a gasit numai "chichita" cu numele si marca care oricum, au fost, sunt si vor fi perpetuu in proprietea armatei, ca bun public care nu se poate vinde/instraina la altii decat numai ca drept de folosire!..Deci, "marea victorie" a lui Talpan este sa interzica echipei care continua in Liga 1 si Europa, din 1947 si pana in prezent , sa poarte numele "Steaua Bucuresti" O intrebare: unde a disparut marca "Steaua Bucuresti", ca in Europa nu-i, in liga 1 nu-i, nici in Liga a 4-a nu-i, acolo e numai CSA Steaua, mai precis o sectie d
Nici Bordeaux n-ar fi rea pentru FCSB :))
hai sa va zic eu cu cine cad:) fcsb vs. Feyenoord si Craiova cs. Gent.
Exact... tătuca Stalin e membru fondator prin interpuși a echipei armatei
Lasa-ne ma cu sloganurile, mai bine zi cum putea beecali sa dobandeasca niste active necorporale pe care MApN NU LE CEDASE in 1998, doar le pusese la dispozitie? Daca nu era un evazionist si nu muta activitatea pe FCSB in 2003 tot ce puteau astia sa-i faca acum (sau ma rog, in 2014) era sa-i retraga dreptul de folosinta al marcii/culorilor/palmaresului. Asa, o sa-i ia in instanta nspe milioane, nu scapa netuns de 3 ori, stai linistit :)))
Aia de au vrut ei cupa ? Iar arbitrul le-a scos o minge din poarta?
Da, tovarasa Ana, nu e cazul sa ne reamintiti, pentru ca stim ca tancurile v-au adus pe dv si comunismul in Romania!..:-)
A activat in cazarma pana in 1998 cand s-a "liberat" si a intrat in rand cu lumea civilizata si democrata! Cum se numeste unul care vrea intoarcerea la vremurile comuniste apuse? II zice cumva retrograd, adica vrea intoarcerea la grade militare?! :-)
Vezi ma ca plange bacalaureatul dupa tine :))) Orice om normal psihic intelege ca becali nu putea transfera de la ONG-ul lui Paunescu la societatea comerciala FCSB ceva ce ONG-ul ala nu AVUSESE IN PROPRIETATE niciodata. E ca si cum tu mi-ai datora mie 10.000 de lei si eu as vrea sa-ti pun poprire pe Maybach-ul lui Becali, pe criteriul ca te-ai plimbat odata cu el :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.