Alte știri din fotbal
Steliano Filip și-a reziliat contractul! Destinația aleasă: „L-am înțeles și îi mulțumim pentru tot”
0
ASEDIU la Istanbul » Biletele destinate românilor pentru barajul cu Turcia s-au vândut în 20 de secunde
0
Două pierderi grele pentru FCSB, înaintea „finalei” pentru play-off: „Sperăm să poată interveni Marijana Kovacevic”
0
Două fake news-uri în discursul Ministrului Apărării: „Steaua are un buget mai mare decât al tuturor echipelor din prima ligă la un loc!”
0
Știri din fotbal internațional
«Formula Chivu» funcționează: „Schimbă atât de mult pentru a câștiga” » Inter este lider la toate statisticile!
0
Adio, play-off UEFA o amendează pe Real Madrid și-l suspendă pe Rodrygo
0
Tribunalul din Genova a pus sechestru pe acțiuni! » Ce efecte poate avea pentru clubul patronat de Dan Șucu
0
Șumudică s-a dus „glonț” la Benzema, apoi a izbucnit în conferință: „N-au ce căuta aici!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Fosta iubită a lui Adrian Kreiner, afaceristul din Sibiu omorât în casă, a ...
Libertatea
M-am speriat degeaba! Credeam ca l-a suparat arbitrul care i-a bagat cu forta 3 puncte in sac!!!
Edi...te am apreciat mereu ca om, inca o fac...dar se pare ca o iei razna din ce in ce mai tare la clubul ala ! Cum poti sa ii critici daca au ramas fara un om ( gratuit) din min 8...iar singurul lor scop a fost sa traga de timp , sa scoata un punct ?!? Daca este cineva de criticat, acela esti tu...ca nu ai gasit o solutie sa desfaci apararea alora...cum nici la craiova nu ai gasit..si nici cu Dinamo nu ai avut nici o ocazie pana la eliminare, decat din lovitura libera executata perfect de Keseru ! Nu stii omule, nu te pricepi...tehnic si tactic esti slab tare ...!
Ti-ai gasit,integritate si moralitate la fcsb.
Pai ar fi trebuit sa-l deranjeze ca s-a fluierat exclusiv pentru el si ca a obtinut un rezultat falsificat de arbitru. Dar asta il deranja daca era un om integru. Asa ceva nu gasesti in anturajul ciobanului.
frekki , trekki , ești avocatul micutzului Iordănescu sau ce . Nu te inflama atât omul o arde pe filozofie , limbaj de lemn , politichie curată , nu spune nimic concret nici in presa nici la fotbal pe iarba , el este doar băiatul tatei . Sa in curteze cu aburelile , a câștigat cu arbitrul meciul cu Chindia … altfel îl executa nea Gigi , bine oricum dacă nu ar fii constrâns Gigi îl executa de acum doua etape , pt ca echipa se exprima jalnic . Crezi ca Gigi nu l-a văzut ce poate , fără puțin politic juniorul nu se expunea pe taraba ligi 1
Edward marele antrenor politic din liga 1 incearca sa duca atentia de pe arbitraje pe alte chestii . lasa doctori si vezi de echipa ta ca juca de 3 ori mai bine fara antrenor sau marog cu gigi....
bineinteles Cornel Dinu are dreptate , ca intotdeauna : Edi Iordanescu e rupt de realitate , a avut o bafta de zile-mari, doar atit, un noroc chior , l-a salvat bara la inceput de meci , daca era gol gata se termina cu FCSBul, dupaia eliminarea nedreapta jucatorului de la Chindia e iarasi o porcarie, peste citeva minute un jucator fecesebist da cu cotu in gura intentionat , merita rosu direct , pe final in ultima secunda mai primeste si cadou un 11 metri ...deci Iordanescule las-o balta ca macane, mai bine *** si du-te la biserica sa aprinzi o lumanare la ce noroc chior ai avut, ai scapat ca prin urechile acului
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mama! Sunt 4 articole in doar 6-7 ore despre Edi. Cu ce a greșit mă? Ce v a făcut de sunteți asa porniți pe el?? Pana diseară mai puneți 2-3? Hai...despre ta-su, mamă, veri...vecinii de acasă. Hai ca puteți.
Dinu să-și vadă de cainii si vinul lui!
Sa le puna GPS nu GSP :)))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.