Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
33
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
0
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
„Coelho e ca o fată mare” » Campion de nota 10 la primul titlu al orașului Craiova, acum nerăbdător: „Vai de capul meu, ce emoții am!”. De ce îl numește așa pe portughez
1
Știri din fotbal internațional
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga! Bucurie imensă pe stadionul pe care încape toată populația
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Eu fierb din alt motiv: că-i vară și n-am timp de forum , nu pot să stau mult la taclale că s-a cam terminat vacanța. Deci aș fi preferat să ne spunem direct ce avem de spus, nu pe ghicite și pe ocolite. Dar ... dacă nu vrei să te faci înțeles... e tactica pe care ai ales-o și chiar dacă nu o înțeleg... tre' să mă conformez. Pân' la urmă am fost de acord să joc după regulile tale așa că nu am de ales. :-(((
De ce as face asta? :)) E MULT MAI AMUZANT SA TE VAD CUM FIERBI :))
Bă... mie să-mi spui clar , negru pe alb ce insinuezi p-aici .... ca să înțeleg din prima mesajul fără să o tot lălăim aiurea. Adică eu am sărbătorit aici titlul câștigat de Farul de pe contul firfirel (desființat ulterior după un reply in care-l cităm pe Randoom) ... ba chiar i-am scris în seara aia fix lui Freddy ... pe care-l ironizam pentru ce scria la pauză... iar acum tu vii și spui că aș fi freddy? Pe bune? Sau ce dracu vrei să spui? Nu mă lua cu mistreții și gonacii lui Țiriac, SPUNE CLAR ACUM CE-ȚI TRECE PRIN MINTEA AIA DE POSTAC LAUREAT AL MARELUI PREMIU!
Degeaba te faci ca nu intelegi. :)) Pur si simplu nu tine :))
Era de așteptat. Nici nu s-a răcit bine locul de pe care a plecat freddy - pe care am reușit să-l conving să nu mai intre în contre cu tine - că i-ai și găsit înlocuitor, așa cum i-ai găsit și lui Silvică. Dar știi ce? De data asta n-o să mai ratez ocazia. Chiar aveam nevoie de o nouă identitate după ce m-au demascat oltenii mei. :-))). Așa că nu doar că nu voi nega, cum am făcut când credeai că sunt Silvio, însă INSIST să-mi spui "Freddy" de acum înainte peste tot pe unde mă prinzi. Mi-ai face un favor imens. Nici nu știu cum aș putea să mă revanșez . Ar fi o gură de oxigen , un colac de salvare pentru mine. Oricum... scopul meu aici este ca la final ...tu să fii cel care are dreptate. :-))) Așa că de acum... cu validare din partea ta... sunt noul freddy.
Stii foarte bine ce vorbesc, contul "freddy" a amenintat aici ca "vine el dupa mine pe libertatea" intr-o discutie de aici la care contul "dveselu" participa voios :)) Dupa care, hop surpriza, contul "dveselu" imi raspundea pe acolo. Lecitina, ca altfel vad ca le incurci cam repede. Eu nu-s ca aia invitati de Tiriac, sa stau in turn si sa-mi mane careva p(r)ostacul prin fata :))
Ce vorbești, mă? Eu te-am găsit pe Libertatea, nu freddy, ... pe articolu' ăla cu Simion unde ți-am și scris. Freddy a aflat de la mine că ai cont acolo . Și da! Te-am găsit intâmplător... era pe GSP reclama la articolul ăla. De unde naiba să știu eu pe unde mai ai conturi...să mă apuc să te caut?
Aia cu "nu te obliga nimeni sa-mi raspunzi" iar e de manual, ca si aia cu "te-am gasit intamplator" fix dupa ce bietul "freddy" amenintase ca ma cauta el pe-acolo, cu tine de fata :)) Asa ceva... :)) Tu chiar n-ai inteles pana acum ca pur si simplu nu tine? :))
Băi ... am găsit aia cu *Mobilă și durere. O piesă de teatru... scrisă de unu' Mazilu. E vorba de Șucu acolo. Încă o dată...merci pt. recomandare. :-)))
Merci de recomandare. Voi ține cont de ea. Apreciez. Te-am găsit întâmplător pe Libertatea. Am intrat pe acel articol cu Simion. Era aici pe GSP ... pe banda cu articole din alte publicații din trust. Așa am dat de tine. Nu te obliga nimeni să-mi răspunzi. În plus, ți-am zis cum poți scăpa de mine dacă deranjez. Trebuie doar să-ți respecți promisiunea și să vii cu dedicația aia... sau să-ți ceri scuze de la Catalynn că l-ai făcut 'prost' pentru freddy. :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.