Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Ați auzit că un director sportiv sau președinte a unui club să spună uneori adevărul în legătură cu o fază controversată,cum a fost penalty-ul din meciul cu Sepsi? Toți,Prunea,Mara,etc.ocolesc subiectul.
Ciobanul tot cioban rămâne. Nu are pic de creier. Toți suporterii care mai mergeau la meciuri ar trebui să boicoteze această activitate iar acest gunoi zis mm trebuie "aplaudat și ovaționat" cum trebuie. Două gunoaie : ciobanul și sluga de mm. Urmează demiterea lui Vintilă și investirea altei slugi : luțu. Am scris cu literă mare numele celui ce merită acest lucru. Vintilă ar trebui să plece singur de la FCSB să nu fie dat afară. RESPECT NARCIS RĂDUCAN.
Imi pare rau, dar articolul e o mizerie! Chiar era nevoie de toti cei trei "grei", Craitoiu, Udrea si Raureanu, pentru o asemenea insailatura jalnica? Chiar ati ajuns sa-i cunoasteti sentimentele cele mai intime ale unui om? De unde stiti ca e gelos?Sunteti mai tari decat Freud, baieti! Sunt curios cum faceti, ***? Sincer, articole din astea pot scrie si eu oricand, si noaptea in somn, daca ma trezeste cineva il scriu, vi-l trimit la redactie si facem sondaj intre cititori, care vor decide 100% ca e net superior fata de al vostru. Tineti pariul?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A mai trecut o zi si FESNIC n-a fost EXCLUS DIN ARBITRAJ...
Becali e de o vanitate extrema! Ma intreb cum se potriveste asta cu credinta lui! El spunea ca si titlul castigat de Gilca i se datoreaza lui in mare masura fiindca el dadea inducatii din inchisoare! Omul e pur si simplu paranoic!
Iar o dati de gard cu stirile voastre. Cinr *** scrie aeticolele astea, udrea oare?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gura cretinului cioban, adevar grăiește! Totul se invarte in jurul penalty-urilor ticaloase pe care arbitrii nenorociti i le pune pe tava ciobanului ghebos si unsuros! Asta a ajuns fotbalul si presa din românia! Otrepe pe care idiotul din pipera scuipa jegos!
Tot meritul este al corpului de fplcloriste ticaloase ale lui deaconu! Cele 8 victorii mincinoase vin de acolo. Si tot cu deaconu ciobanul ghebos isi formeaza cooperativ in llay-off ca sa obtina alte victorii mincinoase. Ultimul exemplu, meciul slugii u cvcu dinamo! Presa tace ca o proasta vândută ce e! Fotbal zero țăranilor lobotomizati!
Redevine fcspreb
Pai cum ar putea cineva ca meritele victoriei cu viitorul sa i fie atribuite lui Narcis Răducan?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.