Alte știri din fotbal
U Cluj putea rata transferul fotbalistului din Champions League. Mijlocașul i-a fost propus unei echipe din Spania, dar a ajuns în Ardeal
0
Decizia finală în cazul Denis Drăguș: FRF a aflat dacă va putea juca cu Turcia
0
Neașteptat » Dorin Goian numește cel mai bun fundaș central din Superliga: „Va ajunge la națională”
0
Triplul campion cu Dinamo, concluzie clară după meciul cu Petrolul: „Nici vorbă!”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul suspendat pentru dopaj a cucerit-o pe celebra actriță din America: „Te completează atât de bine”
0
Paul Anton, mesaj clar despre națională: „Nimeni nu m-a căutat” + ce spune despre Dinamo
0
A doua zi după FCSB - Fenerbahce, au bătut palma pentru cel mai scump transfer din istoria clubului!
0
Cristi Chivu riscă să rămână fără un titular! » Liverpool dorește de la Inter înlocuitor pentru Jeremie Frimpong
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
A murit și fratele lui Tal Berkovich, fosta concurentă de la „Chefi la ...
Libertatea
*** de ***Cârțu își bagă el neuronul peste tot, cum adică bugetarii? Adică doar medicii și profesorii pot lua COVID? Aia “dă” la patron nu sunt in aceiași oala? Cât o sa stea piaza asta rea la Craiova nu or sa vadă campionat câștigat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vorbeste si el din cauza banilor, saracul de el....
Iar trancaneste asta! Iar e program de divertisment pe gsp...
doar *** poate primi clementa de la lpf ca are accidentati si ca nu respecta protocoalele sanitare. cred ca e caz unic in lume. manarie pe fata si ei tot pe altii acuza de jocuri de culise
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai voi nu intrati aici, Clonache... in loc sa va vedeti de Mogosoaia voastra, va duceti fuga pe "gardurile" Stiintei. Ia intra dincolo Clonache, sa-ti vezi fartatii cum fac *** acolo!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pfff...iar pute a Braila pe aici...n-ai loc de *** mititei pe articole despre Universitatea !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Argatule daca ar durea prostia te-ai tavali de durere inaintea mea , dar asa iti porti cu mindrie prostia. Exista o scoala pt postaci argatule? Dupa ce va da faliment mititelu la cine te mai inrolezi ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu siguranta!
Tor prost te-am regasit! Du-te, ba, la scoala, baa!! Agramatule! Urla prostia-n tine, Potecaaa!!
Nu te lasi deloc argatule, esti peste tot. Sezi blind ,acum vin la declaratii pregatitul si competentul de puscas si idolul tau juniorul , atunci o sa fi multumit. Tot nu vrei sa ne spui cu ce te ocupai intre 2013 si 2017? Ce a fost mai rau atunci? Ca numai exista mititelu in fotbal deloc sau ca nu aveai tu activitare ? Acum se vede cu ce te ocupi nu e nevoie sa spui
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.