Comentarii (35)
894113170664848
Raul Bota  •  01 Noiembrie 2021, 18:25

Cu FCSB ajungi sa nu mai fii sigur de nimic. In curand o sa intri cu 0-0 la pauza si te trezesti ca peste pauza se face 1-0 pentru Fcsb.

601944803276274
Alexandru Glad Cojocaru-Tudor  •  01 Noiembrie 2021, 13:33

Domnul Balaj, trebuie sa se apuce de studiat regulamentele din nou. Este drept ca este penalty, dar este drept ca este si cartonas rosu! Penibili!

jabs
jabs  •  01 Noiembrie 2021, 13:18

Balaj, tu ce te bagi, vezi de papagalii tai ....Ai fost tot timpul contra....

246515332819982
Zoltan Kuki Albert  •  01 Noiembrie 2021, 13:14

Dar de hentzul facut de jucatorul din zid, cred ca Tanasa, la o lovitura libera a Argesului prin minutul 35 nu zice nimeni nimic. Pssssst. Sa nu il trezim pe Mici cu Mustar Stoica. In schimb vedem o pasa a tusierului in atacul de la golul CFR-ului.

2140788685971557
Fan Stelistul  •  01 Noiembrie 2021, 12:52

Rog comentatorii televiziunilor,sa nu-si mai dea cuparerea despre tactica de joc ,despre arbitraj scal.......DIGI1 ,ieri parca erati la o shueta intr-o bodega......

alexonex
alexonex  •  01 Noiembrie 2021, 12:18

Una peste alta ma uit comentarii si am senzatia ca in unii de pe aici plezneste fierea acum cand sunt nevoiti sa spuna "trebuia penalty pentru Steaua". Moare ceva in ei ca nu mai au cum sa spuna "asta nu e penalty, iar v-a ajutat arbitrul". Cat chin, cate *** si carcei la degete trebuie sa fi facut *** Hilar de-a dreptul!

rumunek
rumunek  •  01 Noiembrie 2021, 11:38

Ce e important e că totuși nu a fost blat. Pe acest forum cam așa e regula, când bate FCSB e ori cu ajutorul arbitrilor ori e blat. Asta dacă nu am ratat vreun specialist sau urmează dezvăluiri pe surse.

dexter3
dexter3  •  01 Noiembrie 2021, 11:27
Postat de mzm1 pe 01 Noiembrie 2021, 10:52

Ca de obicei, se caută cu lumanarea greseli de arbitraj in favoarea FCSB. E adevarat, arbitrul a fluierat inainte (cu o sutime de secunda) ca mingea sa intre in poartă, dar a revenit si a acordat golul, lăsând avantaj. Nu e ilegal si nu e prima data cand un arbitru procedează in acest mod., revenind asupra primei decizii. Daca nu ar fi luat in considerare avantajul si anula golul dictand penalty, ar fi dezavantajat clar FCSB-ul, pentru că lovitura de la 11 m se putea rata. Deci a luat o hotărâre in spiritul jocului si al corectitudinii!

Bai baiatule, e bine stiut ca voi gigistii sunteti o specie aparte, niste gica-contra. Pai cum sa fie gol corect acordat daca mingea intra in poarta fiind deviata cu mana? Daca nu atingea mana jucatorului de la Arges, mungea putea fi scoasa de portar. Cum a zis si Balaj, dar si oricare alt arbitru din lume(in afara de Tudor, desigur), decizia corecta era penalty si cartonas galben. ***

mzm1
mzm1  •  01 Noiembrie 2021, 10:52

iopanet
iopanet  •  01 Noiembrie 2021, 09:53

Prost sa fii, noroc sa ai! A arbitrat ezitant tot meciul, dar, spre norocul lui, fara a vicia rezultatul.