Alte știri din fotbal
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe „sclipirea” unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
România U19 începe dezastruos campania de calificare la Euro 2026 » Bătută clar de Kazahstan U19
12
Nicușor Bancu și-a aflat suspendarea » Câte meciuri ratează căpitanul Universității Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro! » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Manchester United a pus ochii pe doi fotbaliști din Premier League
0
Massimiliano Allegri și-a dus echipa la cazinou: „Am câștigat 10 milioane de euro. Atât a lăsat bacșiș, am înnebunit”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Tot pe doi- Tot pe doi
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai liniștit, Stelistii/FCSB'istii cu, coloana vertebrala sunt foc și para pe cioban. Dacă vrei să-ți faci o părere legat de atmosfera din sânul suporterilor, trebuie sa cauți în alta parte, nu pe gsp.
Ce treabă are Dinamo în mizeria voastră curentă? Vă bucurați de victorie și de noul antrenor! Felicitări! :))
*** Marca inregistrata fcb-fcfcsb.. gigi nu rata ocazia to o ia ieftinie inainte… o pierzi cum ai pierdut Stiaua
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu cred vre-un conducator de la Dinamo sa-si bate joc de sustinatori cum isi bate ala de voi. si sa acceptati. deci, comparatia nu exista
Nu va primim...mai bine retrogradam . Adica ce arunca si scuipa gigi si nu mai primeste...sa vina la noi ?Doamne fereste. Nu prea am mai intrat pe aici...sunt curioa ce reactie au avut silvica lucica, etc....tot fecesebisti ? Fac galerie sau macar tac ?
am multi tov fcsbisti, 3/4 din ei confunda echipele(fcsb/steaua) si 3/4 sunt din astia care se uita la fotbal dupa anii 90. oricum, daca stinge lumina gigi multi din ei vor ramane fara obiectul pasiunii.
Apropo, dacă vrem sa devenim ddb'isti ne trebuie și card de ala dinamowin, sau cum? Ca la câte carduri aveți, nici nu mai știu care e ordinea. Sa nu zici ca trebuie sa ne și înțepam cu green passul.
Nici nu ma mai iau cu voi....cum sa stau sa discut sau sa ma cert cu astia calcati in picioare de gigi...***...CUM BA SA ACCEPTATI ASA CEVA SI SA II SUATINETI ECHIPA IN CONTINUARE ? CUM ?DACA OMUL *** SI VA GONESTE ? DACA TE DUCI LA MECI PUNE POLITIA PE TINE :))) HAI PA !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.