Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, anunț despre transferul lui Florinel Coman: „Nu are cum să meargă în altă parte”
0
Daniel Pancu a anunțat primul jucător care revine la Rapid: „Eu l-am debutat”
0
Rapid - Universitatea Craiova » Primul meci după câștigarea titlului! Echipele de start
0
Valeriu Iftime i-a decis soarta lui Marius Croitoru, a doua zi după eșecul cu FCSB: „N-am cum!”
1
Știri din fotbal internațional
Cine e noul căpitan de la Manchester City: „Este un lider fantastic”
0
Cine e Lorena, femeia căreia Arteta i-a dedicat trofeul Premier League: „Ea îmi dă energia să fac totul!”
0
Chivu a anunțat planul pentru pregătirea de vară » Inter face cantonamente pe trei continente și are micale tari
0
Bruno Fernandes îi răspunde lui Roy Keane: „Nu-mi place când oamenii mint”
0
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
5
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Forța care e absentă la cele mai importante negocieri din ultimul deceniu. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Partea plină a găleţii cu **** cred că vruiai să spui....:):):)
nu-l suna astia de la digi pe nea gigi ??? ar fi show
pierdut gigisti,ofer recompensa.astept provincia.
Jenant e un eufemism. UMILINTA MAXIMA a fc fcsb, Fundasii extrem de slabi. CHIAR si Planici a fost speriat sau total aerian care nu are cum sa semene nici pe departe cu acel PLANICI CARE in momentul venirii la fc fcsb arata a fundas. AZI a fost baschetbalist spre canotor. Cristea nu are cui da pasa si intoarce pana la portar ca niciun alt coechipier nu are chef sa se demarce si nici ei , la anrenamente nu s-au pregatit pentru o explozie la o eventuala pasa in adancime. MIjlocasii au lasat spatii imense intre ei si aparare. TOATA echipa e deconectata la competitia interna ! ECHIPA e HAOTICA si in ATAC nu e coordonata , atacantii calcandu-se EFECTIV pe picioare unii pe altiisi usurand astfel misiunea echipei adverse !!! Fara a lua din meritele Botosaniului, ECHIPA bramburita de gb, si adusa prin continuele permutari ale lui gb la HAOS, daca va continua astfel, jucatorii ascunzandu-se dupa adversari, negasidu-se cu pasele si pierzand minge dupa minge ca in cascadorii rasului, va ajunge sa lupte pentru evitarea RETROGRADARII !!!!! BRAVO gb !!!
Se ţine de cuvînt Ciobanul , cicinalul pe locul doi, doar că anul acesta o să fie locul 2 în play out.... :):):)
fecesebeul e pe val
Sa vedem si partea plina a paharului , tinem aproape de fcsb !!!
***, tu ai făcut pariu cu ne-a jjjijji însuși și la cât e de calic uite ca a pus botu! :-))))) Acum vezi ca te caută sa ii dai berbecu și milionul de lei vechi :-)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))) clar,doar ca echipa lui consonata a fost pe post de cerc,a dat-o de-a dura botosaniul.
Oare unde s-a ascuns faiseul din Pipera? *** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.