Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa intelegem: ziaristului i se pare "incredibil" ca un barbat tanar sa bea si sa iasa cu femei?? dar daca, impingem la absurd, ar fi un fotbalist, un sportiv, care ar bea lapte si ar fi homosexual, atunci cum ar fi? uite, fosta portarita a celor de la CSM era lesbiana; asta vad ca v-a scapat, desi chiar ca era un unicat "incredibil".
In sfarsit recunoaste si hartia de impachetat peste, ca fcsb nu este 5teaua ci fcsb = FC Scandal București.
un ziar perfect pt prostii care tin cu fcsb si cred ca ei sunt steaua :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hmmm da, e de vina educatia dar lui Becalii nu-i place!!! sa plateasca mult !!! el plateste mult doar ca sa nu-i sufle alte echipe jucatorii care i se par lui ca-i vor aduce profit. inca ceva un student daca se-mbata la masa de langa golofca nu afla "nimeni" de el dar dupa golofca sunt 3 paparati(z) si apare in media. o sugestie pt becali si altii cu putere de decizie in sport. sa invete sa se foloseasca de medicina si tehnologie. exista aparatura si teste de sange care dintr-o picatura de sange pot sa-ti spuna dimineata cat ai baut aseara si la ce ora te-ai culcat. asa ceva se poate pune in contract cu penalizai mari la !!!bani (eventual scoaere temporara din echipa) daca jucatorul trece de anumite limite
asa devreme v-a trimis stapanu cu maneaua?
Educatia fundamentala este de vina. Sunt o groaza de fotbalisti platiti muuuuuult (cum ii place lui Becali) mai bine dar au 'cultura' banului si a responsabilitatii de jucator. Evalueaza foarte exact cand, cum, cu cine si cat trebuie sa tina o 'chindie'.
comentariul tau este in mod evident plin de accente homofobe si oricum in articolul de mai sus nu este vorba de dinamovisti
Adica in clubul dinamovistilor
Fariseul capitalist Gheorghe Becali ilustreaza perfect zicala: "cap ai, minte ce-ti mai trebuie?". Rusine cu asemenea personaje! Iar jucatorii sunt dupa chipul si asemanarea lui!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.