Comentarii (77)
jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  03 Decembrie 2019, 16:27
Postat de fremenul pe 03 Decembrie 2019, 11:55

Fecesebelule, poate sa spuna Iliuta ca Man ajunge la Sevilla pana in panzele albe. Eu vad fotbal de destul timp incat sa stiu ca nu e cazul. Sa inteleg ca si tu crezi in optiunea asta daca ma contrezi. Ok. Apoi fecesebeaua ia si UCL? Argumente precum ca Man ar avea valoare de Sevilla? Saracutul nici macar in Liga 1 nu poate fi decisiv, asta e argumentul meu. Apropo, ce-mi aduci loserii aia de la dinamo in discutie? Nu te duce dibla sa realizezi ca sunt stelist? Greu, tati, greu... data viitoare iti desenez, poate pricepi si tu.

Talpanelule, tu ești anti-Becali (ca și mine), dar și anti-FCSB (spre deosebire de mine), de asta orice vine de-acolo e câh... Oricum, înțeleg că vezi fotbal de la 1800 toamna și ai ochi mai format decât „Iliuță”, un biet bate-bășică de maidan. Bravo, cu sfaturile tale (și, vai, cu ceva parale...) sper să ajuți echipa UM să ajungă acolo unde o doresc cei ca tine. Eu nu sunt așa mare specialist ca tine și nu mi-am exprimat părerea despre Man, am remarcat doar că pe-aici sunt o groază de experți mai tari ca Ilie Dumitrescu și alții. Dacă Man are valoare de Sevilla rămâne de văzut. Vorba aia, au fost alții mai zmei ca el și n-au reușit nimic pe unde au ajuns. Treaba cu loserii de la FC D 1948 (valabilă și pentru fanii Olguței, care se văd campioni...) a fost pentru tot felul de ogneni cu vise deșarte de playoff, nu pentru așa un falnic suporter al mărețelor idei talpaniste. Sau nu te duce dibla să realizezi? Greu, tati, greu... data viitoare îți desenez, poate pricepi și tu. Deși... tare mă îndoiesc de asta...

753720451412471
Andrei Ionescu  •  03 Decembrie 2019, 16:06

Gigi credinciosul cu Dumnezeu in suflet e tare lacom ,tare iubitor de arginti ,adica de ochii dracului. Fa Gigi multe cruci si matanii!

supereduardo10
supereduardo10  •  03 Decembrie 2019, 15:52

Brea neA jIJI cum sa-l dai bre la Sevilia pai ala e club de Man...pai ce nu mai sunt echipe Rela Brca Liverpool MU si cate si mai cate....hai bre ca-ti trimite Oli camila si tot ajunge mare vedeta la nisipuri :)))) fara 300 mil sa nu-l dai ca rade Messi si Cristiano de noi :)))

sasesase
sasesase  •  03 Decembrie 2019, 15:26
Postat de spartcapus pe 03 Decembrie 2019, 12:51

Anamaria si Gigi sunt cei mai mari ţepuitori ai Europei! Dar cred ca deja s-au prins toti de asta si ciobanul s-a cam lins pe bot de jdemilioanele pe care tot spera sa-i fraiereasca pe fleţii occidentali!

Și Regele le face concurență cu petardele de la Viitura

angel_of_death_
angel_of_death_  •  03 Decembrie 2019, 15:25

am auzit ca vine si real dupa bizon

blatistu49
blatistu49  •  03 Decembrie 2019, 15:17

da SEVILLA are echipa si in ..LIGA a 4 apoate acolo vreau neaparat

blatistu49
blatistu49  •  03 Decembrie 2019, 15:13

e super Coman la CITY ..MAN la SEVILLA repede ca intra pe fir ROMA

romeverest
romeverest  •  03 Decembrie 2019, 15:12

Alta furtuna intrun pahar cu apa !! Cu ce naiba sa-i fi impresionat Man pe spaniolii de la Sevilla ?? La europenele de tineret a fost printre cei mai slabi jucatori din echipa, la nationala mare nu a ajuns, in grupele Europa League nu ajunge de doi ani, iar la Fcsb a fost in ultima perioada mai mult accidentat !! Este doar o jenanta campanie publicitara pornita de sotia-impresar, care in viata ei nu a vandut vreun fotbalist roman in campionatele din Vestul Europei !! Daca o echipa din Vest ofera macar 5 mil. de euro pe Man, ar trebui ca ciobanul fardat sa-l urce cu forta in avion si sa-l trimta la acea echipa. Din pacate, cred ca nu exista inca echipa care sa faca aceasta oferta !!

fibra
fibra  •  03 Decembrie 2019, 13:21

Chiar atat de mic sa fie Monchi? E mai degraba una din cele 99% din gulgutele celor care n-au nici o legatura cu jurnalismul.

2102911679735264
Calin Radulescu  •  03 Decembrie 2019, 13:21

Sevilla e o saracie de echipa... Astia n-au bani de aruncat pe transferuri... Ei vor sa-l transfere pe Man asa "gratis"pe 5-10 milioane... Deci o noua chifla... Trebuie cautati niste "prosti" din Anglia ca astia au bani multi si n-au ce face cu ei

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează