Comentarii (43)
Alexandru Stefan  •  03 Iunie 2020, 22:25

De fapt cine a câștigat? In text se scrie de golurile celor de la fcsb .Cine a scris a fumat ceva și a fost confuz?

Soos Vilmos  •  03 Iunie 2020, 17:15

"Golurile celor de la fcsb " ????

dodo001  •  03 Iunie 2020, 16:02

Nu poti prevedea ce va fi la urmatoarele meciuri, poate se vor mobiliza mai bine. Dar sa pierzi de doua ori cu Voluntariul in ultimele 8 luni?

tovarasul_viorel_p  •  03 Iunie 2020, 15:47

Este revoltator cum un individ folosind texte sablon antedecembriste '89,un admirator declarat al unui individ cunoscut cu antecedente penale si condamnat pentru fapte de coruptie( valize,terenuri), iar mai nou beneficiar de venituri necuvenite din bani publici(despagubire ANRP) ,o adevarata trompeta a acestuia si a faradelegilor lui,infiereaza cu manie proletara o echipa care apartinea atunci unui sistem care l-a propulsat in viata. Pacat ca acest lucru se intampla intr-o tara care se vrea democrata de mai bine de 30 de ani si care este membra UE de 13 ani,unde cei care comit tot felul de nelegiuiri sunt admirati in detrimentul oamenilor cinstiti,fapt care ar fi fost imposibil intr-o democratie adevarata iar cei certati cu legea sa scape nepedepsiti.

guimaraes1.0  •  03 Iunie 2020, 15:44
Postat de Robert Sergiu pe 03 Iunie 2020, 15:22

Se vede ca nu ai habar de fotbal,tu tot traiesti cu impresia ca echipele sunt alea de acu 2 luni(ma refer la pr. fizica) ai dct

lasa galagia copil *** si ac neic.ocupa-te de lectii sau daca ti-au incheiat media la scoala generala iesi la joaca cu cei de varsta ta.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

farasportincazarma  •  03 Iunie 2020, 15:25
Postat de Robert Sergiu pe 03 Iunie 2020, 15:22

Se vede ca nu ai habar de fotbal,tu tot traiesti cu impresia ca echipele sunt alea de acu 2 luni(ma refer la pr. fizica) ai dct

Eforturi inutile! individul nu înțelege ce vede, ce aude, nu are cu ce! Repeta cu insistenta texte infantile, puerile!! Insista sa se facă de bășcălie pe net! Asta e nu mai poate fi schimbat, așa ca pierdere de timp!

Robert Sergiu  •  03 Iunie 2020, 15:22
Postat de felix_grandet pe 03 Iunie 2020, 15:18

Le dă CFR Cluj vreo 4 in prima repriza, apoi face Dan Petrescu 5 schimbări, 5 juniori, și se distrează din nou cu gigeii. :))

Se vede ca nu ai habar de fotbal,tu tot traiesti cu impresia ca echipele sunt alea de acu 2 luni(ma refer la pr. fizica) ai dct

Robert Sergiu  •  03 Iunie 2020, 15:20

Pintilii arbitru de tușă Yoloooooooooo :)))))

felix_grandet  •  03 Iunie 2020, 15:18

Le dă CFR Cluj vreo 4 in prima repriza, apoi face Dan Petrescu 5 schimbări, 5 juniori, și se distrează din nou cu gigeii. :))

guimaraes1.0  •  03 Iunie 2020, 15:05
Postat de n_au pe 03 Iunie 2020, 14:48

Extraordinar antrenamentul. :))) Bai, va mai bate mult Voluntariul? Va umilesc astia an de an.

de data asta si cu tudor la centru :)))))))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5