Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Ce bine că azi a câștigat cu 4-0! :)
party, azi a câștigat
bine ca te-ai simt ,prost ,hater dar simtit!
Nu fii rău! Trebuie să accepți faptul că FCSB o să câștige campionatul, fie că îți place, fie că nu. Hai Steaua!
Dimpotrivă. Mereu vrem să câștige Steaua.
haterii astia sunt atat de prosti si frustrati incat orice rezultat in afara de o infrangere pt steaua ,este blat!
Am reușit să mă uit vreo jumătate de oră la meciul ăsta FCSBecali -Fc Firea-Pandele. După care mi-am amintit meciul văzut de Cârțu de mai multe ori: ăla cu FC Botșeni. Numai că la ăla regia era mai frumoasă: dădea gol Botșeniul, iar după pauză Fcsb-ul se ,, mobiliza,, și întorcea rezultatul. Cred că nu este vreunul, chiar dintre suporterii steliști, care să fi dat cu oarece talent într-o minge de fotbal și care să spună că Armaș și Tamaș n-au mimat că joacă!
De ce suferă toți prostalaii pe aici? Au sperat degeaba să se încurce Steaua. În loc să își facă calculele pentru barajul de liga 2. Câtă frunză, câtă iarbă.
Sterge-ti lacrimile și citește ce ai scris. În cazul în care chiar asta ai vrut să ne comunici, șterge-ți o palma peste frunte și apuca-te serios de carte! :)
Aha, deci ăia care nu au rămas la Gigi în genunchi sunt ***, bravos gogule, și tu din care ești nea’ , dintre harnicii care stau la poarta palatului?!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.