Comentarii (15)
laur_gr
laur_gr  •  15 Mai 2022, 15:04

Ando are experienta, trebuie sa invatam de la oameni ca el. FCSB are atac, dar aparare zero.

117160982529853
Mihai Nistor  •  15 Mai 2022, 10:26

Nu e vorba de fundași. Nu a mai ținut cioaca cu arbitrajele. Sunt uimit ca Tănăsica nu a mai căzut în careu. Nu a bătut vântul deloc?

anticenzuralasport
anticenzuralasport  •  15 Mai 2022, 10:05

Andone desigur că are fundași buni dacă arbitrii îi lasă să facă ce vor !!! Steaua in meciurile cu Voluntari a avut patru penaltyuri care nu au fost acordate !!!

adyavr
adyavr  •  15 Mai 2022, 09:45

Nea Ando! la noi se joaca cu oaia vopsita!

anticenzuralasport  •  15 Mai 2022, 09:42
Postat de gigi.gheorghe pe 15 Mai 2022, 09:41

Nu-i bine sa sari controalele medicale periodice.

Că tu le ai ,nu ???

Eu aștept un ziarist care să întrebe de ce Voluntari că și Craiova sau Arges se mulțumeau cu un egal contra lui Becali...

gigi.gheorghe
gigi.gheorghe  •  15 Mai 2022, 09:41
Postat de Raileanu Catalin pe 15 Mai 2022, 09:25

Unde credeti că s-a decis meciul FC Voluntari – FCSB: in birourile serviciilor cu valize,arbitri corupti si santaj,la fel ca in ultimii ani.

gigi.gheorghe  •  15 Mai 2022, 09:39

Steaua???? Chiar asa batran e asta....pacat de el.

anticenzuralasport  •  15 Mai 2022, 09:38
Postat de vasileroaita pe 15 Mai 2022, 09:37

"nu ai voie să te egaleze în ultimele minute!", spune Simulantul Tanase, cu gol din ofsaid! Probabil, vorbeste de acel 3-3 cu CFR, cand au egalat in minutul 96, cu ajutorul arbitrului!!!

Ce gol a dat mă Tănase din ofsaid ??? Poate ai vrut sa zici de Petrila...

anticenzuralasport  •  15 Mai 2022, 09:37
Postat de George Adrian Popescu pe 15 Mai 2022, 07:50

Rar mi-a fost dat sa vad într-un studio TV atata furie și atata frustrare ca o echipa nu s-a lăsat învinsă. La un moment dat, insul Naum, îl chestionar pe Pandele de ce Voluntariul a aliniat cea mai buna echipa, de ce primăria susține echipa, de ce a înscris. Ilie Dumitrescu se făcuse negru de furie ca un tusier nu a văzut un ofsaid de 10 cm, uitand, tovaraselul, de penaltiurile de cascadorii rasului obținute de FCSB, in campionat. Sigur ca fiecare om are dreptul sa fie microbist și sa aibă o echipa preferata dar desantul acesta de venin pe care l-am văzut la Digi 24 ma scârbește. Imi sunt la fel de indiferente și FCSB și CFR dar după dezmățul de aseară din studiourile TV parca as vrea CFR campioana.

Care sunt penalty-urile acelea jenante primite de ai lui Becali ? Eu zic că nu aveți bun simt... Voluntari întâmplător sau nu a avut 3 arbitraje pro din 4 !!!! Eu uite dau exemple...Primul meci penalty neacordat la Budescu...Al doilea meci două penaltyuri clare cu doua roșii ,unul la Tănase unul la Mamut,Armaș trebuia elimat nat in ambele faze...Al treilea cel de aseară ...Aseară nimeni nu vede penalty la Tănase in minutul 56 când trage la poarta ,apară Popa dar fundașul cu numărul 26 vine sanie cu crampoanele in Tănase...Aștept să mă rușinați cu acele penaltyuri jenante primite de Steaua...