Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Nu mai aveti cu cine sa innodati, Kolic si Bairam vor lipsi, nu stiu cum stati cu cartonase le, dar e clar ca nu e roz situatia la CSU Craiova
Oaida si Cretu se pregatesc pentru Dinamo. Muresan a luat legatura cu Gigi si a spus ca-i lasa gratis. Daca Cretu accepta fericit, in cazul lui Oaida, a esta nu accept din cauza salariului mult mai mic.
Lasă că MAREA DINAMO este cea mai TARE!!! CA FULARUL!!!
Numai ca MM -saptamana trecuta- l-a laudat pe Cretu!Cica e...fcsb-ist dedicat!
Au inceput sa se planga precum o femeie parasita, gen Prodanca, pe la toate televiziunile !! Zilele trecute, MM il ironiza Dan Petrescu ca se plange pe la televizor ca nu i s-a acordat o lovituta de pedeapsa !! Poate au dreptate, dar trebuie remarcat faptul ca “marea” Fcsb nu este capabila sa invinga o echipa care se chinuie sa scape de retrogadare !! Afirmatia ciobanului precum ca la anul, pe timpul asta, vor juca in optimile Ligii Campionilor, este de “gala umorului romanesc” !!
Mã duc sa cumpar niste bilete virtuale sa aiba cei din boardul care trebuia sa joace cu real madrid niste banuti pt salariile celor care sunt iar in insolventa , aproape de faliment
alt trol care posteaza de dragul de posta :)
Pa.calici Tu esti in lumea ta ... si din pacate pentru tine , ce vezi la tv nu intelegi :))) Cand Zota , Marius Avram si restul ( fie ca vorbim de Telekom, Digi, Gazeta sau Prosport) iti spun ca A FOST 11m la Ianis Stoica , ca TREBUIA ACORDAT 11m la faultul asupra lui Dumiter si ca NU TREBUIA ACORDAT al 2lea galben lui Cristea ....iar tu postezi ce postezi pe aici ...realizezi macar ce penibil ai devenit? Ca nu iti place FCSB e clar ...dar sa deviezi atat pe langa subiect doar de dragul de a posta ceva....e chiar trist ! :))))
Nu-l banuiam pe nea Gigi de... simtul umorului! Mi-a placut cum il ironizeaza pe... antrenorul Becali!!
Cum spunea impartialul comentator gigist cand a egalat Botosani la Cluj? "Avem si noi prilej de bucurie"!?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.