Alte știri din fotbal
Se pregătește o mutare de senzație în Superliga: interes pentru vicecampionul României
0
Reacția lui Adrian Mititelu, după ce Juan Bauza a semnat cu Levadiakos: „E jucătorul nostru!”
7
A venit un fotbalist de 3 mil. € în România: „Un fel de Bîrligea. Va fi bun cu O SINGURĂ condiție”
3
„Fițuică” pentru Gigi Becali! Ele sunt cele 4 nume propuse pentru transferurile „last-minute” de la FCSB
8
Știri din fotbal internațional
Argentina, zi comemorativă pentru a sărbători victoria împotriva Angliei la Campionatul Mondial: „Victoria istorică a naționalei”
0
KuPS - Universitatea Craiova, turul 3 preliminar de Europa League » Echipa de start aleasă de Coelho
3
Număr-record de cereri de bilete pentru derby! Bayern ar putea umple de aproape 5 ori stadionul » Un abonament la Bayern e cât la Rapid
2
Juan Bauza, prezentat oficial la noua echipă » Va fi antrenat de fostul tehnician din Superliga
1
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
5
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Cand a fost declarat Tucudean strainul anului de catre gsp.ro?
Nicio sansa sa dea Gnohere 4 goluri. Dupa ratarea titlului de campioana, gigistii de la GSPeste au ochit infimul trofeu de golgheter ca si consolare. Dar nici p'asta nu o sa il vada. :))
Articole scrise sub brad !
Pfff ... mai enervați-l voi mult pe Montini, poate apasă pedala de aceelarație și iese gologheter fluierînd ...
de cand am vazut titlul, am stiu ca e scris de craitoiu. daca l-a mai ajutat si udrea pe ici pe colo, a iesit o minunatie de articol.
Bizonul poate iesi pe primul loc daca in cele 3 etape ramase FCSB ar juca precum Barcelona cu Liv, iar Harlem l-ar copia pe.......Messi.... :)))
Ce *** de articol... Tucudean este adevăratul golgheter, decisiv în mai toate partidele în care a jucat. Gnohere este o *** indiferent câte goluri mai da.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.