Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Momentul în care două avioane de luptă, de 67 de milioane de dolari ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că „nu va mai rămâne nimic” din Iran, dacă nu ...
Libertatea
Emile, maică, când anume te-ai născut în 1986, înainte sau după Cernobîl ?
Ochelarii și tubul îi lipsesc din dotare, dar talent are, cu puțină repetiție scuipă coji de semințe ca Mărgelatu când stă la un rachiu de anason. :))
Sexual?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stângul este de lăsat în urmă. Poate se agață de ceva, o tibie, un jambier, o gheată adversă. :))
Pai, corectati-ma daca gresesc, dar jiji a zis si despre asta ca face 20 de milioane, apoi 10, apoi 5 si ultima oara a zis 3. Daca jiji a zis 3, va dati seama... :)) nici jumatate nu face, evident. Acum nu e doar vina lui, mai degraba "antrenorul", clubul fara identitate fc fcsb (nu e Steaua). O multime de motive :))
Clona csu 1958 prazova e pe primul loc doar datorita greselilor de arbitraj in favoarea ei.
@cornel.petrea Crezi ca avea timp? :))
E amuzant ca, anul trecut de ex, era un fel de marca inregistrata expresia "1-0, gol cfr,culio,penalty". Acest tanase a trecut dincolo de bariera unui an competitional, el a ramas o constanta de-a lungul timpului "bate vantul, cade tanase" :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.