Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
A dat si balerinul gol cu amaratii astia si se crede fotbalist !!!! Bai mapeț nu vezi ca nu te cauta nici o echipa nici din Turcio o Shaormasopr ceva ..... stai linistit ca tot un nimeni esti
Amărâtul de Tănase a dat goluri lui REAL Clinceni o echipă de mult în liga 2 cu niște copii,ce mare bucurie,lui Dinamo au dat 6 iar la amărâții din Clinceni abia 3 care și așa era satelitul lui Becali.Ce mare BRÂNZĂ.
Vezi de amărâții tai...
Așa e nea Gigi mai glumeț ... Pune niște bani deoparte măi Tănase, glumețu nu se știe când închide robinetu.
cu kfr faceam egaluri o groaza,le-am dat 3-0 acum mai putin de un an. daca acum facem cu kfr ce am facut in sezonul trecut suntem campioni. Steaua Bucuresti campioana lumiie sti. p.s.:vezi ca se desfiinteaza vitanul tau barzesti in scurt timp,nu mai ai timp de alte echipe.
Iar faci calcule? Ai uitat că CFR vă bate când vrea? Ce egal și să îi bateți o dată visezi? :))) Prostea, FC FCSB nu câștigă titlul decât dacă va intra în Play Off cu cel puțin 3 pct avans, obținute fără rotunjire. În oricare alt scenariu CFR ia titlul. PS: duminică nu câștigați cu Chindia. Faceți X.
Mai lasati asta, vedeti ca e un scandal de dopaj cu Valieva la olimpiada.
acuma am ajuns nu numai in punctul in care depindem doar de noi,dar ne permitem si un egal cu kfr atata timp cat ii batem o data si dupa facem aceleasi rezultate ca ei.
pai este golgheterul ligi 1 in ultimi 2 ani,deci chiar merita.
Lasă că vezi tu glume pe Gigi dacă mai faci figurație 2-3 meciuri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.