Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv a debutat la Rapid și a anunțat obiectivul: „Acest brand te obligă”
0
Sacrificiul unui titular al Rapidului » Dezvăluirea din interior: „Nu s-a antrenat în ultimele două zile din acest motiv”
0
„Cutremur” după Rapid - Metaloglobus: antrenorul va fi DEMIS mâine dimineață
1
Ultimele detalii despre situația lui Olimpiu Moruțan: urmează ziua negocierilor finale
1
Știri din fotbal internațional
Arsenal, ținută în șah de o echipă care se bate la retrogradare » „Tunarii” ratează șansa de a se desprinde decisiv de Manchester City!
0
Cu Maxim și Drăguș titulari, Gaziantep a fost aproape de o mare surpriză în Super Lig
0
Napoli câștigă cu emoții și păstrează șanse la „scudetto” » Cum arată clasamentul din Serie A
0
Nigeria a câștigat bronzul la Cupa Africii după lovituri de departajare! » Salah și Marmoush au ratat de la punctul cu var
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Amenințări fără precedent ale lui Trump la adresa a opt țări europene ...
Libertatea
daca te uiti la sustinatorii csaului te ia cu capul, ori le-a taiat becali cascavalul, ori au boala pe el, ori sunt angajati csa. dar intr-o tara unde mutu pupa steagul rapidului, nu te mai mira nimic. tare sunt curios cum legendei lacatus nu i-au gasit un post cald la stat pana la pensie
Fcsb-istii: CSA Steaua o sa ramana vesnic in liga a 4-a Fcsb-istii: CSA Steaua ramane in liga a 3-a ca trimite nea gigi jucatori la fcsb 2. Fcsb-istii: Inauguram stadionul Ghencea Fcsb-istii: jucam meciul decisiv cu cfr pe Ghencea…ce o sa urmeze stim cu toti.
Nu este mai ușor să ne demonstrezi cu ce echipa țineai după 1998....după 2003...???
Ai vazut vreodata .. martorii lui talpan sa vorbeasca de echipa lor ? Ei mereu cu gura sus .. uite ce varza e Steaua . Uite steaua nu a mai castigat campionatul de nush cati ani .. uite nu se investe la steaua... Aa pai in cazul asta nu e asta Steaua.. hai sa facem o clona .... Dar ce se intampla ? Clona nu ia campionate ... nici macar nu joaca la profesionisti .... Bha *** .. au ramas repetenti in liga a 4a :))))))) Bhaaaaa .. csa cand ajung in liga a 2 a sunt batuti in primul meci de cupa de o echipa de liga a 3a :)))) csa rusinica ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mă bucur sa văd ca ai reținut o mare parte a celor scrise de mine, dovada clară ca te-am făcut sa suferi si ca iti bântui neuronul, dar măcar așa îmi dau seama și eu ce ceata densă e in mintea unui fcsbist: a mai adăugat in contul meu ce au scris/spus alți useri sau chiar persoane publice :-))) Hai arată-mi unde am afirmat io ca “rupem tot la TAS”. Deși nu exclud o vizita la TAS, o vad foarte puțin probabilă și doar in contextul ROAF.
Când am spus eu vreodată ca as fi dinamovist?
Cel mai bun apărător al CSA rămâne Pițurcă !!! Asta cred că este ultimul om împroprietărit pe ochi frumoși ! Asta in 2003 când Becali primea 51% din acțiuni a primit și el acțiuni dar moca că el nu da bănuți lui pentru 4% acțiuni vândute mai apoi tot raului de Becali pe 500 000 de verzișori ! Basca a mai fost și angajatul omului rău de trei ori...!!!!
interesant cum intra pe toate articolele stelei si incearca sa racoleze :)))))) au decizii judecatoresti, nume, embleme, palmares si tot simt nevoia de validare :))))))))
Pai voi prin activitatea de la CSA zilnic produceți prejudiciu ! Întâi produceți voi macar un leu profit apoi să-i cereți bani lui Becali ! Și pentru că vorbești de bani...când va plătea Becali datoriile era ăla bun !? Voi trebuia să începeți de la reînființare cu mulțumiri lui Becali că a finanțat fotbalul și apoi să-i dați înapoi toți banii care vi i a dat ! Trebuie sa te doară rău undeva că sa spui că Becali era rău dar ce buni erau verzișorii de la el ! Cine a făcut cinste Stelei...Becali care a continuat fotbalul cu zeci de prezente in Europa sau CSA care din 1998 nu știe ce făcea...ce semna...?
Cataline...asta e contul de pe care iti dai likeuri ???? :)))) Tot la mana ta e esti si aici? :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.