Alte știri din fotbal
Reacția conducerii U Cluj după scandalul-monstru cu Bergodi protagonist: „A lăsat de dorit, nu e normal”
0
Daniel Oprița, un car de nervi: „Mi-am dat demisia! Aștept decizia clubului” » Atacă unii jucători: „Își bat joc de Steaua! Să nu mai intre în vestiar”
0
Surpriză înainte de CFR Cluj - FCSB » Ce se întâmplă cu Arnold Garita
0
Dragoș Nedelcu, prezentat oficial la noua echipă: „Un jucător cu experiență la cel mai înalt nivel”
1
Știri din fotbal internațional
Toate reflectoarele pe Radu Drăgușin » „Să vedem dacă gladiatorii vor fi fericiți și la Florența”
0
Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul look înainte de primul meci din Premier League
2
Președintele lui Inter i-a dat Barcelonei răspunsul în cazul lui Lautaro Martinez
0
Istvan Kovacs, delegat la duelul din play-off-ul Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Prețuri carburanți, duminică, 23 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Acum pe bune, nationala trebuie reconstruita! Si o faci cu Man, nu cu Deac, de exemplu...
N-are decât sa vândă jjijel tot, însă NU folosindu-se de Naționala! :-))) Fără fcsbisti in teren joaca România de zici că-i Barcelona! :-)))))))
Si...ti-a placut?:)))
Te contrazici și nu e bine sa nu fii .... consecvent :-))) Pai nu spuneti vOi, fcsbistii, ca Moflea sunt io!? :-)))) Pai cum sa fiu atunci mai destept, frumos, realist, realizat etc. decât mine însumi!? :-)));;;
De fapt, tie nu-ti pasa de nationala, ci sa nu vanda Gigel nimic!:)))
Da, din păcate exista acest risc ca Man sa fie convocat. :-)))
Nu stiai ca-i mai destept si mai realist decat tine? De fapt...cine nu e? Voi, postacii talpanisti, aveti creierasele spalate si nu spuneti decat ce va dicteaza stapanul vostru!:))
Pssst! Întreba-l pe Dan el ce folosește de e treaz la 5AM (ca atât e acum la el in Seattle) Lunea, la ora asta doarme și ...BLM! :-))))) și 3AM este o performanta (felicitări încă odată pt azi dimineața, impresionant de-a dreptul!) însă 5AM e ... monumental! :-))))
Coman a avut o contribuție decisivă la eliminarea sârbilor, le-am dat peste bot chiar la ei acasă. Această mare performanța a steliștilor are costuri dar, mai este Man !
Bai Dane, am înțeles ca BLM și tu ești fan simțindu-te vinovat ca ești un privilegiat arian (cum tu singur ne-ai spus aici de ani și ani) :-))) , dar parca nici chiar așa ... :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.