Alte știri din fotbal
L-a surclasat! » Derby-ul FCSB - Dinamo versus „Singur acasă”, diferență uriașă de audiențe
0
Câte perechi de ghete au donat în total cei 23.000 de oameni veniți la Craiova - CFR Cluj
0
Raul Rusescu își face deja bagajele pentru America, după vestea primită înainte de Turcia - România: „Nu o să mint”
2
După 7 luni, meciul acuzat de blat pentru pariuri ajunge în sfârșit la Disciplină » „Când își dă președintele sacoul jos, e semn să luăm gol!” + Ce se vede în rezumat: „Formidabil, ce gafe!”
0
Știri din fotbal internațional
Sergio Ramos vrea înapoi în La Liga! Targetul îndrăzneț al fundașului de 39 de ani
0
PSV - Atletico Madrid, un nou duel de gală pentru Dennis Man în Ligă » Echipele probabile
0
De ce primul meci al zilei din Liga Campionilor se dispută la „matineu”
0
UEFA a delegat la FCSB - Feyenoord un arbitru care a fost implicat în două dintre cele mai rușinoase înfrângeri suferite de roș-albaștri
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Mihai Neșu și sfatul de la Muntele Athos care i-a schimbat radical viața: ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Sa dea varule de permis. Sa mearga la scoala. Ia interzis cineva? Pai ce facem acum, ni se urca vedetismul la cap? Scrie undeva ca trebuie sa fim toti soferi? Eu daca nu sunt milionar, acum ce sa fac? Sa ma apuc sa dau in cap? Totul tine de educatie, de mentalitate. Nu trebuie sa ajunga toti mari fotbalisti. ***. Hai sa l plangem pe Florinel acum. Ca el au fost ,sunt si vor mai fi. Se nasc talent si mor speranta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vreo 10 ani de puscarie ar merita. bai, deci in tara in care zburda traficanti de droguri, de arme, de femei si copii, tara in care sunt ucigasi neprinsi, politicieni si afaceristi care au facut potlogarii de zeci de milioane de euro (pe drula ala, ajuns milionar in dolari dupa 8 luni de ministeriat il intreaba careva ceva?) marea problema este ca un pusti a circulat fara permis eliberat in romania. tare de tot.
In fapt autoritatile statului nu au nevoie de nici un raspuns din Ucraina, doar se fac ca ploua ca sa treaca timpul. Se poate verifica in cateva ore la politia de frontiera daca Florinel a fost sau nu in Ucraina, o tara in care permisul de conducere nu se poate obtine fara proba practica. In mod normal sectia aia de investigare a infractiunilor din Justitie ar trebui sa se auto-sesizeze cu privire la modul in care este instrumentat acest dosar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.