Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
vine VAR-ul, n-o sa mai fca nici 10 %...scapa de el, ciobane...cat mai poti!
ti-ai luat galben pe manuel al saptelea? :)))))))))))))))
Nu intereseaza aproape pe nimeni ce va face CFR in seara asta. Majoritatea suporterilor romani iubesc FCSB/Steaua, echipa care a reusit sa-i faca pe suporteri sa traiasca cele mai mari performante realizate de fotbalul romanesc. Asta-i motivul pentru care se scrie atat de mult de tot ce tine de FCSB/Steaua.
Peste 3 ani îi dă cu juma de milion.
...semețul ***,...face bilanțul FCSB,...nu deranjați!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciobanul crede ca vanzarea de jucatori se numeste OBOR ! :)))
" Fotbalustul pe care Gigi exclude ....." Cine e Gigi ?
Stai liniștit, Gigi! Nu îl vrea nimeni pe Tănase. :)) Nu ești în "pericolul" să-l vinzi.
Bine ca de la Medias vrei jucatori buni pe bani marunti iar la tine nu e obor in schimb la altii e .
In articol nu este vorba despre FCSB/STEAUA...este vorba despre un cioban care-si supraevalueaza ***....fara numar fara numar! Meleoane! Zeci de meleoane ! Il doare in paishpe de fotbalul romanesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.