Alte știri din fotbal
Mihai Bobonete n-a lipsit de pe „Oblemenco”: „Cum fu și ce simții... Dacă prind și două zile legate de pescuit”
0
Florin Gardoș, sceptic înaintea barajului de promovare în Superligă: „Poate nu suntem pregătiți”
0
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
1
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Știri din fotbal internațional
Wayne Rooney a comentat noul scandal de la Liverpool: „Dacă aș fi în locul lui Slot, nu l-aș lăsa pe Salah să se apropie de stadion la ultimul meci”
0
Șanse mari pentru Jovo Lukic la Mondial » Atacantul care a calificat Bosnia s-a accidentat și ratează turneul final
0
PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului: „Fără precedent!”
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
3
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Da, mare audienta. Ba esti prost de nu pricepi nici lucrurile simple. Sa te iei de mana cu prostalaul de catalin ala, care in marea lui "intelepciune" viseaza la modificarea unei legi pt a putea promova si steaua din B. Cu asa suporteri inteligenti o sa ramaneti multa vreme in B.
Exista o singura Steaua, unica Steaua, chiar si un fâcâsâbist ca tine o poate pricepe, concentreaza-te doar: CSA Steaua Bucuresti. Asta sa-ti intre bine in bostan. Steaua, datorita trecutului sau, conteaza oriunde si oricand. De-aia e televizata mereu, produce audienta. Un stelist adevarat isi sustine mereu echipa si e mandru de ea, de identitatea sa, de istoria sa etc. Nu e cazul tau. Tu ramai cu clona FCFCSB 2003. Fotbal Club Fotbal Club, dupa mintea voastra :))!
Nu imi spune unul ca tine ce trebuie sa precizez. Sa-ti intre bine in capatana. Daca ai avea un dram de inteligenta ai intelege ca Steaua din B nici nu prea conteaza. Nici nu prea exista. Ca esti mandru de prostie, te priveste. De unde vin? Intreaba-l pe Becali.
Steaua si atat, nu e nevoie sa precizezi liga, nu sunt mai multe echipe. Eu sunt mandru stelist, indiferent de liga. Stelistii adevarati nu sunt fani de rezultat, ci sunt alaturi de echipa si la bine, si la rau. Totusi, de la ce vin cele doua FC-uri din denumirea oficiala a FC Fcsb-ului?
Sincer, Steaua din B reprezinta vreo sursa de mandrie? Sa te mandesti ca din A ajungi in liga a patra?
Gigist, de la ce vin cele doua FC-uri din FC fcsb :)))))))))? Echipa cu care tin se numeste CSA Steaua Bucuresti, a ta e FC Fcsb, e atat de simplu. Iar Fc fcsb e noua RUSINE a ROMANIEI, continuatoarea umilintelor istorice ale lui dinamo in Europa.
Pana si elevii de scoala primara cunosc faptul ca niciun antrenor de la Fcsb nu a avut vreodata mana libera in alcatuirea echipei !! Nimeni nu poate fi mai capabil decat “stralucitul” piperean !! Rezultatul s-a vazut…de sapte ani nu castiga campionatul si vine si al saselea an fara prezenta echipei in grupele vreunei competitii europene !! Tot inainte !!
FCSteauaBucuresti = FCSB mereu in A! CSA talpan & iobagii mereu in B! suferiti umilinta dupa umilinta, pana si *** v-a dat-o in freza in primul sezon cand v-a luat fata si s-a calificat. Lasa Alaskert ca CSA nu e demna decat sa le spele jambierele, tu forumeer repeta cu guritza plina: csa a stat doi ani in divizia a patra! si va sta pe veci in divizia B!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSteauaBucuresti adica FCSB e singura echipa care a adus glorie Romaniei in ultimii ani. Nu *** aia de CSA infiintata de Talpan *** :))) Umilinta e a voastra , sa jucati in liga a 4-a, sa nu fiti in stare sa promovati in primul sezon de liga a a4-a (*** ***???) :)) si acu sa ramaneti in B pe veci. Echipa Armatei in 2022 si tu si ailalati 100 prostalai din Sud aplaudati? :)) ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.