Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Înainte de FCSB - Fenerbahce, Fred și-a amintit de Mircea Lucescu
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: absență importantă pentru nemți
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Băiatul ăsta numai prostii face... Și ar fi vrut să-l desemneze în tradiționalele anchete de sfârșit de an drept cel mai promițător debut... Gigi, mare pedagog mare caracter.
Morutan - mare badaran. Poti oare sa fii mare fotbalist cu o jumatate de creier?
daca nu si-a scos tricoul in semn de bucurie tot e bine - e semn de progres:)
Moruțan are ceva din Jean Vlădoiu mai degrabă decât din piticania de Dybala... Acum câteva etape se discuta chiar dacă Moruțan este mai bun decât Man... O selecție prin articolelecdedicate lui ar constitui o "savuroasă" istorie a creșterii și descreșterii lui Moruțan.
Atita poate asta de-l dai tu Craitoiule transferat la mari super-puteri de 5 ori pe saptamina?
face si asta cale intoarsa la Botosani ca Golofca! mai dureaza un pic pana evlaviosul cucernic jiji o sa se convinga de morutan-***! e copil, dar creier nu are de unde sa ii mai creasca! daca i-a indoit tibia lui Constantin, care e ditamai namila de om, la un altul mai pirpiriu ii pocnea piciorul ca boabele de popcorn!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.