Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Sparta Praga, în Conference League » GOL imediat după pauză
30
Răzvan Marin, gol important pentru AEK Atena în Conference League! Execuție superbă a mijlocașului român
0
Viitoarea adversară a FCSB-ului, demolată în 7 minute » Umilință pe teren propriu în Europa League
0
A găsit minusul titularului de la Universitatea Craiova: „E foarte slab la asta”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Catalyne, repet și pentru tine:citește declarația Tov.Comandant Bichinii de acum doua săptămâni.Intrebat fiind, câte titluri are FCSB, se întâmplă înainte de câștigarea campionatului matematic, a spus ca 27,pentru ca nu a fost încă redactata o Hotărâre Judecătorească privind palmaresul.Eu nu am făcut altceva decât sa-l citez.Cauta și-i vei găsi declarație pe site-ul GSP, Fanatik și, probabil, pe orice alt site de sport din tara.Ce vreau eu sau tu este egal cu zero, iar ceea ce a declarat un oficial, un reprezentant, conducătorul clubului, cred ca este altceva.Am sau nu dreptate?
Utilizatorul fabulos plange fara oprire de 3 zile pe fiecare articol, de cand s-a decis matematic acest titlu. Incearca sa convinga din rasputeri lumea despre ceva ce nimanui nu-i pasa. Nu ai zis nimic de celelalte echipe din Romania, CS Dinamo, CS Rapid, CSU Craiova, CSU Cluj, etc? Ce scrie CSA pe site-ul oficial: „Astfel, secţia de fotbal a C.S.A. ”Steaua Bucureşti” s-a desprins de club în anul 1998.„ Uite ca s-a desprins. Exista si acte, cauta bine pe internet ca e gratis si avem viteza buna in Romania. Pana si instanta a spus ca echipa de fotbal a fost transferata si si-a continuat activitatea pe alta societate, dar ca palmaresul apartine societatii nu echipei. Hai, liber la bocit :-)))))
Bine ca recunosti ca nu sunteti STEAUA
8. Cazarma UM 02301 rămâne o rușine condamnată în anonimat. FCSB este deja mai cunoscuta decât Steaua. Rămâneți voi cu Steaua în liga a 2-a și noi ne distrăm in liga 1. Hai, culcaaaaaaat soldățel!
Si csa, trăiește tot pe banii noștri! Evident! Nu doar un meci! De vreo 7 ani!
Si csa, trăiește tot pe banii noștri! Evident! Nu doar un meci! De vreo 7 ani!
7. Nici în 2024 SC FC Fcsb SA nu e Steaua. Asta e tot ce contează pentru fcsb-isti. Fără referirea la Steaua aceasta echipă, împreună cu miile ei de suporteri NU EXISTĂ!!! Dacă scoți Steaua din context totul dispare. Trist destin. :)))))) :))))) :))))
Din Steaua nu s-a desprins absolut nimic, clubul este întreg și neatins. Nu poți prezenta absolut nici un document din care sa reiasă că CSA Steaua a înstrăinat ( sper ca știi ce înseamnă termenul) către SC FC Fcsb SA, sau catre alta societate comercială. Asa ca tu o sa bocești toată viața ta din cauza asta. Eu îl felicit pe Becali că a câștigat campionatul chiar împotriva propriilor aplaudaci care făceau mitinguri împotriva lui. A dovedit că stăpânul vostru are iar dreptate.
Observ ca suferi cumplit de cateva zile, acest campionat chiar a facut multe victime in randul celor ca tine. Dar cine ar fi crezut ca FCSB si CSA sunt 2 entitati diferite? Dar CS Rapid si FC R la fel, 2 entitati diferite? Dar CS Dinamo si FC DDB, 2 entitati diferite? Crezi ca lumea nu stie ca sectiile de fotbal s-au desprins de cluburile polisportive detinute de stat, si la fotbal au ajuns ca FCSB, FC R si FC DDB? Conform UEFA, FCSB sunt campionii 27 si winners of 1986. Ai dezlegare la boceala pana vineri! :-))))
Nu ca spun dar vreau sa zic :))) Sa facem o recapitulare la ce înseamnă 2024 pt noi. 1. Suntem campioni 2. Dinamo cu un picior jumate în B 3. Rapid pulverizata 4. csa fără drept de promovare în continuare și cu stadion suspendat 5. Meciuri în Ghencea de acum 6. Cei mai mulți spectatori din ultimii 15 ani. Pai sa nu fii bucuros? :))) Dacă ne calificăm în Liga Campionilor e cireașa de pe tort!Ma rog, ultima e greu de crezut și pentru mine dar măcar sa visam tot putem. Deci...mulțumim 2024. Ești un an grozav. Așteptăm să devii fenomenal. Salutari tuturor campionilor, celor care știu ca FCSB e Steaua indiferent de ce au spus niște duamne judecatorese.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.