Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
0
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Alexandru Musi, după remiza cu Petrolul: „E frustrant!”
0
Cătălin Cîrjan, despre situația impresarului său, suspendat pentru pariuri: „E parte din familia mea”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
Scoateti prostia aia ca riscam amenda 70.000 de lei ca legea lui ORBAN si cea din 2009 sunt neconstitutionale... Deci nu riscam nimic, nici noi oamenii simpli, nici echipele de fotbal... Planul de amenzi a lui LUDOVIC e in afara legii :)))... Prin urmare toate ordonantele lui Vela sunt doar recomandari, ca n-au cum sa te sanctioneze :)))
Cit de prosti puteti fi astia care ati scris articolul de puneti botul la orice gluma pe care o face Becali. Adevarul e ca pe multi ii distreaza faptul ca tot ce spune el , voi luati de bun . Si visati la repercusiuni: interziceri, expulzari, amenzi, inchisoare
Sarlatanul.....tot sarlatan. Si el, si Mimi Stoica, tin lecti de moralitate.......hahhaha. Tara lu' Jiji, tara de 2 lei. Hahahahh
Ce folos!? ... îi bate Dinamo cu rezervele, pe unde-i prinde, ii usucă....
Becali presedinte !
Ați făcut antrenamente pe ascuns? Foarte bine!
Asta s-a antrenat la table! Pe ascuns! In sufragerie....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.