Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Aiurea, l-a facut de ras cu masina aia si acum vrea sa-l recupereze, probabil ca baiatul e afectat. Veniti la nea Gigi, mai plecati pe la 23 de ani poate nici atunci, asta insemnand anii cei mai frumosi din cariera pierduti, in acest timp alti tineri talentati din alte tari prind contract dupa contract, ajung in lumea mare a fotbalului pe care voi doar o visati.
Cat de prost sa fii sa crezi ca Anderlecht a platit 10 mil pe o rezerva ??? Apoi sa o vanda cu 4 mil ...doar astia care tin cu fcsb cred in minciunile stapanului
Gigistii din asta trăiesc :))
vise placute gigi!ai iesit de la biserica si ti-a zis sfantul mina cati bani iei pe el
Iar fabuleaza gigel ca vinde pe meleoane?
Ia mai caută nițel, că ai să ai surprize... „Clubul impostor și condus de recidiviști” a vândut și vinde jucători, a încasat zeci de milioane. De euro. Ca și clubul caraghios și condus de recordmanul datoriilor la buget, care a încasat și el zeci de milioane. De lei vechi...
Ziaristii gesepe = scl avii lui ciobandante
Chemati Smurd-ul pentru ca pipereanul a luat-o din nou prin balarii !! Dupa ce efectiv il desfiintezi in mod public, vii dupa cateva zile si ne spui ca ai glumit in legatura cu Morutan si ca astepti sa iai zeci de mil. de euro pe el !! Este clar un caz medical !!
Ce nu inteleg acesti pusti canmd vin la FCSB. Daca pretul lor de vanzare e unul mare asta nu inseamna ca si salariul lui viitor va fi unul pe masura, exorbitant. Nu va pleca de la 20.000 pe luna la mai mult de 80.000 doar pt ca suma de transfer e de ordinul zecilor de milioane. Sigur ca, in cazul Luis Suarez, pleci de la Groningen la Ayax ai un salt la salariu dar nu spectaculops, daca ajungi la Liverpool (cel de atunci) dupa ce-ai rupt portile adverse la Ayax, poti avea un salt important si abia dupa ce ai ajuns la Barcelona poti face o corelare suma de transfer vs salariu, prime samd De la FCSB la orice echipa mica(Shefield) astea nu sunt proportional semnificative, tot un parlit ramai dar acolo ai sansa de a ajunge repede la un club mai mare. Aici ii prosteste Becali, cu ajutorul impresarilor, le baga in cap ca daca vor avea rabdare si vor juca bine acele zeci de milioane (poate chiar sute) le vor aduce automat salarii de milioane /an, din start. Si uite asa trec anii si devin dion ce in ce mai putin atractivi si se pierd, vor ajunge in apogeu de cariera sa joace prin Rusia ori Turcia. Degeaba au fost mari talente.
Hai, că ești penibil... Chiar nu știi ce transferuri a făcut FCSB? Un exemplu: de Nicolae Stanciu ai auzit? Că s-au luat ceva mai mulți bani decât pe Nistor... ;-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.