Comentarii (41)
catalynn
catalynn  •  26 Februarie 2020, 13:00

Titlul articolului trebuia sa fie “De ce nu interesează pe nimeni FC fcsb SA și patronul său, ne-a jjjijji!?” :-))) Singurele articole despre ne-a jijji care într-adevăr prezintă un interes legitim sunt cele despre investigațiile Parchetului asupra furtului din “avutul obștesc” ca sa ii zicem așa. :-)))

carol_k
carol_k  •  26 Februarie 2020, 12:56

Nu putea sa faca anuntul dupa meciurile directe? E si asta un mod de a cersi punctele, stiind ce a patit in tur la Medias (0-4). Unde mai este competitia acestui sistem cu Play Off cand vine unul cu bani si-i cumpara pe toti. Nici la TV nu-ti mai vine sa stai desi e cel mai comod. Simti ca e pierdere de timp, unde e Becali prezent se intampla mereu cate o golanie, mereu.

flojo
flojo  •  26 Februarie 2020, 12:42

Antrenorul george becali fariseul va fi înlocuit de noul antrenor becali george interlopul!

113293806628121
Dorel Instalatorul  •  26 Februarie 2020, 18:58
Postat de kikostel pe 26 Februarie 2020, 17:58

Pare articol la misto. Iedi a spus ca nu accepta statutul de secund al lui Becali. Becali a spus ca nu il va da afara niciodata pe Vintila. Vintila a spus ca nu ia in calcul o demisie. Deci pare un articol la misto....

Adica tu ai avut vreodata incredere in ce a spus Beeecali?Nu te cred!

vladut12
vladut12  •  26 Februarie 2020, 14:33

Vintila e un antrenor decent, daca il lasa Gigi in pace si nu se mai baga la echipa, ia Steaua campionatul!

10153267892110559
Dumitru Ciobanu  •  26 Februarie 2020, 13:00

Nu vine Iordănescu să facă ce vrea STĂPÂNUL să fie dat afară.

bazinga
bazinga  •  26 Februarie 2020, 12:57

Degeaba.....Zi Becali si.....uita de ce a spus personajul!Este un unicat in felul lui....

267911416890124
Daniel Cara  •  27 Februarie 2020, 08:25

Becali schimba totul in jur mai putin pe cel care provoaca toate problemele. Este mai nociv decat coronavirusul.

tatastrumf
tatastrumf  •  27 Februarie 2020, 02:58
Postat de mario_rdfe pe 26 Februarie 2020, 13:37

Bai vintila gigi, ati umplut siteul cu astia..maine joaca Cfr un meci capital ptr fotbalul romanesc. Nu vad un articol ! De ce v a bateti joc de ei ? De ce nu acordati atentie acelui club ? Nu cotizeaza? Cautati numai scandal..vezi articolul cu islandezul de la stadion..rusine, *** !

De ce sa se scrie de CFR ?? NICI MACAR PE TINE nu te intreseaza de CFR ! Te intereseaza doar sa nu se mai scrie de FC Steaua Bucuresti ( pe scurt FCSB ! ) de ciuda ca echipa ta FCDB se desfiinteaza... PS : ai reusit sa deschizi poarta ?

278015896506657
Todinca Mihai  •  26 Februarie 2020, 20:28
Postat de Nicu Valentin Vasiliu pe 26 Februarie 2020, 15:43

Dar cum iti explici ca , campioana Cfr a intrat in insolventa dupa ce a fost campioana ? Ciocu mic ca si Cfr nu e departe de Fcsb ! in opinia mea niste amatori Liga 1 Amatori profesionisti din pacate ;) Dar Fcsb macar se autosustine fara bani de la stat singura echipa an de an in fruntea clasamentului fara a intra in insolventa ! asa ca bagati unghia in gat ! nu uitati ca ati venit din B si e foarte usor sa ajungeti din nou in B :P

Omule eu vreau s A ma mai bucur asa ca înainte de performante la aceasta echipa de cistigarea campionatului a cupei și a unor performante cit de cit în Europa asta îmi doresc eu faptul ca aceasta caricatura își promovează jucători ii treaba lui nu ma încălzește pe mine eu vreau ca STEAUA FCSB sa fie iar ce a fost. Tu nu vezi ca Clujul ne bate pe unde ne prinde cu dinamu sau cu Clujul cind facem cite un egal am ajuns sa ne bucuram de parca am fi cistiga cu realul

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează